AANKLACHT TEGEN WILDERS IS EEN GEVAAR VOOR HET VOLK VAN NEDERLAND


Gast

#426 Re: Re: Re: Re: Kandidaat-lijsttrekker Carin Hereijgers totaal geschift en levensgevaarlijk

2015-01-08 18:05

#423: - Re: Re: Re: Kandidaat-lijsttrekker Carin Hereijgers totaal geschift en levensgevaarlijk 

 Ja, dan blijf je toch lekker laf thuis zitten, klaploper. Te beroerd om een poot uit te steken, maar een grote bek opzetten, dat lukt nog wel, hè? Tokkie eerste klas.


Gast

#427 Re: Re: Re: Kandidaat-lijsttrekker Carin Hereijgers totaal geschift en levensgevaarlijk

2015-01-08 18:07


Gast

#428

2015-01-08 18:09

Wat vreet die kerel toch allemaal uit zijn neus?


Gast

#429

2015-01-08 18:10

Gelukkig (voor mam Wilders) niet moeder's mooiste.


Gast

#430 HYPOCRIETEN en OPPORTUNISTEN met hun nep betrokkenheid

2015-01-08 18:56

Islam is een ideologie van HAAT

 

HYPOCRIETEN!

 

Vraag dat maar aan de Joden, de homo's de vrouwen, de juweliers,  de filmmaker die vermoord is, de politici die omwille van kritiek geen deel van leven meer hebben, schrijvers, cartoonisten etc.

Deze hypocrieten bleven allemaal stil toen de Jihadvlaggen, hakenkruizen wapperden. Ook zijn ze stil over de grote groep IS aanhangers.

 

Islam vind ik een ideologie van haat, uitsluiting en onderdrukking

Tien overduidelijke redenen waarom de islam géén religie van de vrede is

1. 18.000 dodelijke terreuraanslagen, expliciet gepleegd in de naam van de islam, in slechts de laatste tien jaar. (Andere religies samen komen misschien op een dozijn)

2. Mohammed, de profeet van de islam, heeft mensen laten doden voor het beledigen van hem of voor kritiek op zijn religie. Dit omvatte ook vrouwen. Aan moslims wordt verteld om het voorbeeld van Mohammed te volgen.

3. Mohammed zei op veel plaatsen dat hem “door Allah was bevolen de mensen te bevechten, totdat zij getuigen dat er geen god is dan Allah en Mohammed zijn profeet.” In de laatste negen jaar van zijn leven heeft hij niet minder dan 65 militaire campagnes bevolen om precies dat te doen.

Mohammed inspireerde zijn mannen om oorlog te voeren door middel van de aller laagste motieven, door middel van veroverde buit, seks en een overvloedig paradijs als stimulans. Hij onthoofdde gevangenen, maakte kinderen tot slaaf en verkrachtte vrouwen, die in de strijd waren gevangen genomen. Opnieuw, moslims wordt bevolen om het voorbeeld van Mohammed na te volgen.

4. Nadat Mohammed was gestorven, vervielen de mensen die bij hem hadden gewoond en zijn religie het beste kenden, onmiddellijk tot oorlog met elkaar.

Fatima, de favoriete dochter van Mohammed, overleefde de vroege jaren (van de islam) onder de ongelovigen in Mekka, maar stierf aan de stress door de vervolging door medemoslims slechts zes maanden nadat haar vader stierf. Ze kreeg zelfs een miskraam, nadat haar ribben waren gebroken door de man die later de tweede kalief werd.

Fatima’s man Ali, die zich als tweede persoon bekeerde tot de islam en werd opgevoed als ware hij een zoon van Mohammed, vocht een burgeroorlog tegen een leger dat was opgesteld door Aisha, Mohammed’s favoriete vrouw – en iemand van wie hij had gezegd dat ze de “perfecte vrouw” was. 10.000 moslims werden gedood in een enkele veldslag, minder dan 25 jaar na Mohammed’s dood.

Drie van de eerst vier islamitische heersers (kaliefen) werden vermoord. Ieder van hen behoorde tot de naaste vrienden van Mohammed. De derde kalief werd gedood door bondgenoten van de zoon van de eerste (die weer een paar jaar later werd vermoord door de vijfde kalief, daarop in de huid van een dode ezel werd gestoken en werd verbrand.) De vierde kalief, Ali, werd doodgestoken na een bitter geschil met de vijfde. De vijfde kalief vergiftigde een van de twee van Mohammed’s favoriete kleinzonen. De andere kleinzoon werd later onthoofd door de zesde kalief.

De onderlinge strijd en de machtsstrijd tussen de leden van Mohammed’s familie, zijn naaste metgezellen en hun kinderen, intensiveerde alleen maar naarmate de tijd vorderde. Binnen 50 jaar na de dood van Mohammed lag zelfs de Ka’aba in puin door de interne islamitische oorlog. De Ka’aba had eeuwen gestaan onder een heidense religie….

En dat is nog maar het lot van hen in het “Huis van de Islam.”

5. Mohammed droeg moslims op om oorlog te voeren tegen andere religies en deze te onderwerpen aan de islam. Binnen de eerste decennia na zijn dood vielen zijn Arabische metgezellen overal binnen en veroverden christelijke, joodse, hindoeïstische, boeddhistische en zoroastrische landen.

Slechts binnen 25 jaar na de dood van Mohammed waren landen veroverd binnen de grenzen van wat nu 28 moderne landen zijn buiten Saoedi-Arabië.

6. Moslims zetten hun jihad voort tegen andere religies gedurende de volgende 1400 jaar en werden alleen gestopt door landen die het vermogen hadden om zich te verdedigen. Tot op de dag van vandaag gaat er geen week voorbij zonder dat islamitische fundamentalisten niet proberen om christenen, joden, hindoes en boeddhisten te doden, expliciet in de naam van Allah. Geen van deze religies zijn in oorlog met elkaar.

7. De islam is de enige religie die zijn aanhang behoudt door te dreigen iedereen te doden die vertrekt. Dit is geheel overeenkomstig het voorbeeld van Mohammed.

8. De islam leert dat niet-moslims minder dan volledige mensen zijn. Mohammed zei, dat moslims ter dood kunnen worden gebracht voor moord, maar dat een moslim nooit de doodstraf kan krijgen voor moord op een niet-moslim.

9. De koran spreekt niet een keer over de liefde van Allah voor niet-moslims, maar hij spreekt meer dan 500 maal van de wreedheid en haat van Allah jegens niet-moslims.

10. “Allahu Akbar! Allahu Akbar! Allahu Akbar!” (De laatste woorden vanuit de cockpit van Vlucht 93)

 


Gast

#431 De partij van hypocrieten

2015-01-08 19:01

Oud-GroenLinks-voorman Emmen fraudeerde ook met fractievergoeding

  •  

 

EMMEN - Oud-fractievoorzitter Jan Dijkgraaf van GroenLinks in Emmen heeft ook gefraudeerd met de fractievergoeding. Het gaat om 11.000 euro, zo heeft de accountant van de gemeente Emmen ontdekt.

Vorig jaar kwam Dijkgraaf al in opspraak, omdat hij als penningmeester van de Nederlandse Vereniging van Raadsleden een bedrag van minstens 17.000 euro had verduisterd. Deze zaak is nog in onderzoek.

 

Gesprek

Volgens de accountant van de gemeente Emmen heeft Dijkgraaf ook als fractievoorzitter in Emmen onrechtmatige uitgaven gedaan van 2010 tot 2012. Zo ontbreken achterliggende bewijsstukken en verklaringen en zijn uitgaven niet of onvoldoende onderbouwd.

 

Dijkgraaf, die met de feiten is geconfronteerd, heeft in een gesprek met burgemeester Cees Bijl van Emmen de beschuldigingen toegegeven. Hij is een regeling overeengekomen om het geld terug te betalen.


Gast

#432 een man naar mijn hart

2015-01-08 19:04

Aboutaleb tegen jihadisten: rot toch op!

 

n Nederland is geen plaats voor mensen die zich tegen onze vrijheden keren. Dat zei de Rotterdamse burgemeester Aboutaleb in Nieuwsuur naar aanleiding van de aanslag in Parijs. Hij noemt de aanslag een "onbeschrijflijke vorm van barbarij, van achterlijkheid".

Tegen Nederlanders die met de daders sympathiseren, zei Aboutaleb: "In hemelsnaam, pak je koffer en vertrek. Er is misschien een plek in de wereld waar je tot je recht kunt komen. Ga niet onschuldige journalisten ombrengen, dat is zo verachtelijk. Verdwijn als je in Nederland je plek niet kunt vinden."

En vervolgens: "Als je het niet ziet zitten dat humoristen een krantje maken, ja... mag ik het zo zeggen: rot toch op!"

 

Ons land uit met dat smerige Moslim tuig!


Gast

#433 Minder graag!

2015-01-08 19:06

Berichten van onze fijne Marokkanen n.a.v. oproep Marcouch om naar de demonstratie te komen vanavond  op  eem Marokkanen site

"gatverdamme , wnr er palestijnse kinderen vermoord worden of syrische, dan zit jij daar in je luie stoel net zoals al die vieze joden. Fu*king hypocriet, worden er paar mensen vermoord gaat het de hele dag over hun, terwijl er elke dag moslims vermoord worden."

 

"hahah markus die zich 2 maanden stil hield toen 2000 kindjes werden gebombardeerd komt nu praten over stille tochten

stil houd terwijl hol landse f16 kindjes bombarderen in syrie/irak en assad met rust laten

ziek figuur"

"Hij moet all helemaal stil zijn, vieze konte likker !
Als het palastijenen waren had hij percies zijn mond dicht gehouden, maar om een kaartje te maken bij de baas voor een paar bonus puntjes , opent hij nu z'n mond!"

 

etc. etc.

 

minder, minder minder!


Gast

#434

2015-01-08 19:47

 

Ga paragliden, gladiool!

 

 


Gast

#435 Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-09 13:06

Je hoeft geen rekenwonder te zijn om te weten wat dit smerige moslimtuig de Nederlandse belastingbetaler kost. Gemiddeld 4 miljard op jaarbasis!

 

Een (1) smerige IS aanhanger (jihadstrijder) kost tussen de 20 en 25 FTS dus fulltime medewerkers om 7 dagen per week 24 uur per dag in de gaten te kunnen houden.

We hebben het al snel over 300 van dit laffe moslimtuig. Tel daar alle uitkeringen bij op want werken doen ze niet die viespeuken en je komt snel op een bedrag van 4 miljard op jaarbasis!

 

Zet deze moslimgekken ons land uit als persona non grata!

 

 


Gast

#436 Huiveringwekkend

2015-01-09 13:09

Huiveringwekkend

Volgens Van Ostaeyen vertrekken maandelijks zeker tien Belgen en tien Nederlanders naar het Syriëfront. De wetenschapper krijgt bijval van nota bene Nederlandse jihadisten, zoals de beruchte Haagse moslimradicaal die fanatiek twittert onder de naam ’Abe Zakaria’. „Elke maand vertrekken er ongeveer tien, dat zou betekenen in 2014 alleen al minimaal 120. Het getal van 169 klopt voor geen meter, de cijfers van uitreizigers zijn minimaal 300 tot maximaal 500. Er zijn behoorlijk wat uitreizigers waar de overheid niets van weet. Buiten dat zijn er uit Den Haag alleen al minimaal honderd vertrokken (jihadi’s, red.).”

Dezelfde huiveringwekkende inschatting komt van Ronald Sandee, voormalig analist bij de geheime dienst MIVD en nu ’Global Jihad Analyst’ bij het Amerikaanse adviesbureau Kronos. Hij schreef het rapport Inside the Jihad: Dutch Fighters in Syria. Ook hij vermoedt dat het werkelijke aantal polderjihadisten rond de 350 ligt. „Veel families melden niet dat iemand vertrekt, omdat men de overheid niet vertrouwt of in de hoop dat kinderen terugkomen. Veel ouders steunen wat hun kinderen doen.”


Gast

#437 Aantal sympathisanten ISIS blijft groeien NRC 2014

2015-01-09 13:12

Dat was in juni 2014!

 

Enkele duizenden Nederlandse moslims sympathiseren met terreurgroep ISIS, die een heilige oorlog voert in Irak en Syrië. Dat zegt Dick Schoof, Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV), in gesprek met NRC Handelsblad. Hun aantal blijft groeien, zegt Schoof.

 

Nu tijd om in te grijpen’

Volgens Schoof leefde te lang een romantisch beeld over jongeren die ten strijde trekken in Syrië. “Ze gaan daar echt niet heen om hulp te verlenen. Dat is flauwekul. Ze strijden voor een kalifaat.” Dat de Nederlandse overheid te lankmoedig is geweest wil Schoof niet zeggen, wel dat het nu tijd is om in te grijpen. Vorige week werd een Syrië-ronselaar opgepakt in Den Haag en werd de radicale website De Ware Religie uit de lucht gehaald.


Gast

#438 Re: Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-09 13:51

#435: - Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen  

 En die medewerkers zijn speciaal aangenomen om die jihadist in de gaten te houden? Nee, dus, die werkten al voor de AIVD en hun loon werd al betaald, mongool.

En jij weet van al die jihadisten of ze wel of niet werken?

En dan kom jij uit op 4 miljard? Dus al die AIVD-medewerkers hebben een paar ton per jaar? En al die jihadisten hebben een uitkering van eemn paar ton per jaar? 

 

Heb jij enig idee hoeveel een miljard is, gladiool?

 

Je bent dan inderdaad ook geen rekenwonder…


Gast

#439 Nu tijd om in te grijpen’

2015-01-09 15:48

Aantal sympathisanten ISIS blijft groeien NRC 2014

2015-01-09 14:12

Dat was in juni 2014!

 

Enkele duizenden Nederlandse moslims sympathiseren met terreurgroep ISIS, die een heilige oorlog voert in Irak en Syrië. Dat zegt Dick Schoof, Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV), in gesprek met NRC Handelsblad. Hun aantal blijft groeien, zegt Schoof.

 

Nu tijd om in te grijpen’

Volgens Schoof leefde te lang een romantisch beeld over jongeren die ten strijde trekken in Syrië. “Ze gaan daar echt niet heen om hulp te verlenen. Dat is flauwekul. Ze strijden voor een kalifaat.” Dat de Nederlandse overheid te lankmoedig is geweest wil Schoof niet zeggen, wel dat het nu tijd is om in te grijpen. Vorige week werd een Syrië-ronselaar opgepakt in Den Haag en werd de radicale website De Ware Religie uit de lucht gehaald.


Gast

#440 Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-09 15:49

Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-09 14:06

Je hoeft geen rekenwonder te zijn om te weten wat dit smerige moslimtuig de Nederlandse belastingbetaler kost. Gemiddeld 4 miljard op jaarbasis!

 

Een (1) smerige IS aanhanger (jihadstrijder) kost tussen de 20 en 25 FTS dus fulltime medewerkers om 7 dagen per week 24 uur per dag in de gaten te kunnen houden.

We hebben het al snel over 300 van dit laffe moslimtuig. Tel daar alle uitkeringen bij op want werken doen ze niet die viespeuken en je komt snel op een bedrag van 4 miljard op jaarbasis!

 

Zet deze moslimgekken ons land uit als persona non grata!

 


Gast

#441 Huiveringwekkend

2015-01-09 15:51

Huiveringwekkend

Volgens Van Ostaeyen vertrekken maandelijks zeker tien Belgen en tien Nederlanders naar het Syriëfront. De wetenschapper krijgt bijval van nota bene Nederlandse jihadisten, zoals de beruchte Haagse moslimradicaal die fanatiek twittert onder de naam ’Abe Zakaria’. „Elke maand vertrekken er ongeveer tien, dat zou betekenen in 2014 alleen al minimaal 120. Het getal van 169 klopt voor geen meter, de cijfers van uitreizigers zijn minimaal 300 tot maximaal 500. Er zijn behoorlijk wat uitreizigers waar de overheid niets van weet. Buiten dat zijn er uit Den Haag alleen al minimaal honderd vertrokken (jihadi’s, red.).”

Dezelfde huiveringwekkende inschatting komt van Ronald Sandee, voormalig analist bij de geheime dienst MIVD en nu ’Global Jihad Analyst’ bij het Amerikaanse adviesbureau Kronos. Hij schreef het rapport Inside the Jihad: Dutch Fighters in Syria. Ook hij vermoedt dat het werkelijke aantal polderjihadisten rond de 350 ligt. „Veel families melden niet dat iemand vertrekt, omdat men de overheid niet vertrouwt of in de hoop dat kinderen terugkomen. Veel ouders steunen wat hun kinderen doen.”


Gast

#442 Islam is een ideologie en zeker geen religie van vrede

2015-01-09 15:52

Islam is een ideologie van HAAT

 

HYPOCRIETEN!

 

Vraag dat maar aan de Joden, de homo's de vrouwen, de juweliers,  de filmmaker die vermoord is, de politici die omwille van kritiek geen deel van leven meer hebben, schrijvers, cartoonisten etc.

Deze hypocrieten bleven allemaal stil toen de Jihadvlaggen, hakenkruizen wapperden. Ook zijn ze stil over de grote groep IS aanhangers.

 

Islam vind ik een ideologie van haat, uitsluiting en onderdrukking

Tien overduidelijke redenen waarom de islam géén religie van de vrede is

1. 18.000 dodelijke terreuraanslagen, expliciet gepleegd in de naam van de islam, in slechts de laatste tien jaar. (Andere religies samen komen misschien op een dozijn)

2. Mohammed, de profeet van de islam, heeft mensen laten doden voor het beledigen van hem of voor kritiek op zijn religie. Dit omvatte ook vrouwen. Aan moslims wordt verteld om het voorbeeld van Mohammed te volgen.

3. Mohammed zei op veel plaatsen dat hem “door Allah was bevolen de mensen te bevechten, totdat zij getuigen dat er geen god is dan Allah en Mohammed zijn profeet.” In de laatste negen jaar van zijn leven heeft hij niet minder dan 65 militaire campagnes bevolen om precies dat te doen.

Mohammed inspireerde zijn mannen om oorlog te voeren door middel van de aller laagste motieven, door middel van veroverde buit, seks en een overvloedig paradijs als stimulans. Hij onthoofdde gevangenen, maakte kinderen tot slaaf en verkrachtte vrouwen, die in de strijd waren gevangen genomen. Opnieuw, moslims wordt bevolen om het voorbeeld van Mohammed na te volgen.

4. Nadat Mohammed was gestorven, vervielen de mensen die bij hem hadden gewoond en zijn religie het beste kenden, onmiddellijk tot oorlog met elkaar.

Fatima, de favoriete dochter van Mohammed, overleefde de vroege jaren (van de islam) onder de ongelovigen in Mekka, maar stierf aan de stress door de vervolging door medemoslims slechts zes maanden nadat haar vader stierf. Ze kreeg zelfs een miskraam, nadat haar ribben waren gebroken door de man die later de tweede kalief werd.

Fatima’s man Ali, die zich als tweede persoon bekeerde tot de islam en werd opgevoed als ware hij een zoon van Mohammed, vocht een burgeroorlog tegen een leger dat was opgesteld door Aisha, Mohammed’s favoriete vrouw – en iemand van wie hij had gezegd dat ze de “perfecte vrouw” was. 10.000 moslims werden gedood in een enkele veldslag, minder dan 25 jaar na Mohammed’s dood.

Drie van de eerst vier islamitische heersers (kaliefen) werden vermoord. Ieder van hen behoorde tot de naaste vrienden van Mohammed. De derde kalief werd gedood door bondgenoten van de zoon van de eerste (die weer een paar jaar later werd vermoord door de vijfde kalief, daarop in de huid van een dode ezel werd gestoken en werd verbrand.) De vierde kalief, Ali, werd doodgestoken na een bitter geschil met de vijfde. De vijfde kalief vergiftigde een van de twee van Mohammed’s favoriete kleinzonen. De andere kleinzoon werd later onthoofd door de zesde kalief.

De onderlinge strijd en de machtsstrijd tussen de leden van Mohammed’s familie, zijn naaste metgezellen en hun kinderen, intensiveerde alleen maar naarmate de tijd vorderde. Binnen 50 jaar na de dood van Mohammed lag zelfs de Ka’aba in puin door de interne islamitische oorlog. De Ka’aba had eeuwen gestaan onder een heidense religie….

En dat is nog maar het lot van hen in het “Huis van de Islam.”

5. Mohammed droeg moslims op om oorlog te voeren tegen andere religies en deze te onderwerpen aan de islam. Binnen de eerste decennia na zijn dood vielen zijn Arabische metgezellen overal binnen en veroverden christelijke, joodse, hindoeïstische, boeddhistische en zoroastrische landen.

Slechts binnen 25 jaar na de dood van Mohammed waren landen veroverd binnen de grenzen van wat nu 28 moderne landen zijn buiten Saoedi-Arabië.

6. Moslims zetten hun jihad voort tegen andere religies gedurende de volgende 1400 jaar en werden alleen gestopt door landen die het vermogen hadden om zich te verdedigen. Tot op de dag van vandaag gaat er geen week voorbij zonder dat islamitische fundamentalisten niet proberen om christenen, joden, hindoes en boeddhisten te doden, expliciet in de naam van Allah. Geen van deze religies zijn in oorlog met elkaar.

7. De islam is de enige religie die zijn aanhang behoudt door te dreigen iedereen te doden die vertrekt. Dit is geheel overeenkomstig het voorbeeld van Mohammed.

8. De islam leert dat niet-moslims minder dan volledige mensen zijn. Mohammed zei, dat moslims ter dood kunnen worden gebracht voor moord, maar dat een moslim nooit de doodstraf kan krijgen voor moord op een niet-moslim.

9. De koran spreekt niet een keer over de liefde van Allah voor niet-moslims, maar hij spreekt meer dan 500 maal van de wreedheid en haat van Allah jegens niet-moslims.

10. “Allahu Akbar! Allahu Akbar! Allahu Akbar!” (De laatste woorden vanuit de cockpit van Vlucht 93)

 


Gast

#443

2015-01-09 17:51

Islam is geen ideologie, maar een godsdienst.


Gast

#444 Re: Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-09 17:52

#440: - Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen  

  En die medewerkers zijn speciaal aangenomen om die jihadist in de gaten te houden? Nee, dus, die werkten al voor de AIVD en hun loon werd al betaald, mongool.

En jij weet van al die jihadisten of ze wel of niet werken?

En dan kom jij uit op 4 miljard? Dus al die AIVD-medewerkers hebben een paar ton per jaar? En al die jihadisten hebben een uitkering van eemn paar ton per jaar?  

Heb jij enig idee hoeveel een miljard is, gladiool?

 

Je bent dan inderdaad ook geen rekenwonder…

 

 

Waarom blijf je liegen, wildplakkert?

 

 


Gast

#445 Re: Nu tijd om in te grijpen’

2015-01-09 17:53

#439: - Nu tijd om in te grijpen’ 

 

 Logisch, idioten als jij drijven mensen toch ook tot extremisme. Neem je verantwoordelijkheid.

 


Gast

#446

2015-01-09 17:55

 

Ondertussen, Loempiakraam: 4357.

 


Gast

#447 Re: Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen

2015-01-10 07:58

#440: - Jihadi's veel talrijker dan cijfers tonen  

 Kun je lezen, mafketel?

  Er zijn 180 Nederlandse jihadstrijders 
 die naar Irak en Syrië zijn gereisd, van
 wie er 35 zijn teruggekeerd. Volgens    
 minister Plasterk hebben diensten als  
 de AIV en de MIVD voldoende capaciteit 
 om die groep in de gaten te houden.

 

 

Waarom blijf je liegen, wildplakkert?

 

 

 

 

 
Kies een pseudoniem

#448

2015-01-10 10:59

Hij liegt omdat hij, net als zijn Geblondeerde Voorbeeld, zaken moet aandikken om het tenminste een beetje dramatisch te doen lijken. Paniekzaaien, en dat is wat deze gast en zijn voorbeeld doen, doe je niet met een getalletje als 35. Dat moet je vertienvoudigen. Klopt zijn berekening evengoed nog van geen kant, maar ja, dat valt de gemiddelde Tokkie toch niet op.


Gast

#449

2015-01-10 20:44

Hij zegt dat islam volgens hem een ideologie is en zeker geen religie, maar heeft het verderop wel doodleuk over "de islam is de enige religie die zijn aanhang behoudt door te dreigen iedereen te doden die vertrekt".

Waar heb je het nu over, dropstaaf? Wist je maar waar je het over hebt, hè, maar je komt niet verder dan wat loze kreten herhalen van je Blonde Goeroe, zonder te weten (laat staan: begrijpen) waar die het over heeft. Och, och, zo makkelijk, dat papegaaien. Alleen zo verdomd jammer dat iedereen die net iets intelligenter is dan jij (en dat zijn er héél, héél, héél erg veel), prompt weet dat jij geen flauw idee hebt wat je zegt. En als je dan ook nog eens met van die geweldige berekingen komt waar geen hol van klopt, dan wordt het helemaal lachen.

Spaar je verdere blamage en doe er wijselijk het zwijgen toe.


Gast

#450

2015-01-11 17:16

Als we willen dat het stopt, dan stopt het. Je moet het hard genoeg willen, met elkaar, zij aan zij, en voor niets wijken.

Geef het moorddadige IS haattuig geen seconde de kans te hopen dat wij een stap terug doen, maar ontneem ze die hoop.

Onthoud dat ze niets zijn behalve hun haat, dat ze geen eigenwaarde hebben. Alleen hun haat. En die bezit hen. Maar hun haat tegen alles dat anders is, is eigenlijk de haat tegen zichzelf.

Dat ze nooit, gewoon, met vriendjes kind zijn geweest. Dat ze de taal die ook van hen een succes had kunnen maken, niet goed spreken waardoor ze op school achter bleven en ze allemaal wegstroomden naar het praktijkonderwijs - ondanks dat een normale vertegenwoordiging het IQ moet hebben voor hoger onderwijs. Ze haten zichzelf, ze haten de achterlijke sociale omstandigheden waar ze uit komen.

Ze schamen zich voor hun ouders en daarover haten ze zichzelf weer.

Hun enige uitweg uit deze put van minderwaardigheid is de verheerlijking van een imaginair verleden en de volledige onderwerping aan een repressieve orthodoxie.

Het geluk dat zij daarin vinden is de sexuele bevrediging van de vernedering. Ze roepen de suprematie van de Islam uit om eindelijk bij iets groots te horen.

Maar hoe harder ze schreeuwen, hoe harder de echo verraad dat het gebouw van hun gedachten leeg is. Hun enige hoop op de toekomst komt voort uit hun gedrag van vernietiging dat zo kenmerkend is voor mensen zonder eigenwaarde.

Hun enige beeld van de toekomst is er een van dood en verderf. De leugen van de jihad drijft hen voort. Het is de overwinning van de haat, van de God van het gehenna. De haat die als voortrazend vuur alles op zijn pad verteert.

Maar aan het eind verteert het ook zichzelf. Heel het Midden-Oosten valt er aan ten prooi.

En er is maar een weg uit dit dal: laat ze hun haat, laat ze aan hun eigen haat ten onder gaan.'