Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Tussenstand petitie 'Eis het ontslag van Jozias van Aartsen'
Waar blijven onze nationale helden Alexander Pechtold, Mark Rutte, Diederik Samson, Fouad Sidali en Hans Spekman die zo verbolgen waren over de ‘minder minder’ opmerking van Geert Wilders? De 'minder minder' die slechts betrekking had op een foute, criminele en zich niet integrerende racistische groep Marokkanen.
Waar zijn de protesten van al die duizenden mensen die hierover hun afschuw uitspraken. Wie van de aangevers in de anti-Wilders kwestie stapt nu naar de politie om aangifte te doen over kwesties die er werkelijk toe doen? Want een veronderstelde discriminatie acht ik nog altijd minder zwaarwegend dan feitelijke discriminatie in combinatie met oproepen tot uitroeien van een bevolkingsgroep. Mij lijkt dat deze anti-Wilders schreeuwers te laf zijn om tegen deze groep op te treden. Of is het zo dat het onderzoek in opdracht van Wilders waaruit bleek dat 76% van de Moslims dergelijke extremistische groepen steunt een kern van waarheid heeft of zelfs de werkelijke waarheid is? Een beangstigend iets.
Vrouwenbesnijdenis verplichten? Al dan niet een hoax want dat was toen nog niet bekend. Uit de toch wel grote opkomst met omstanders blijkt dat duizenden Moslimmannen het hierin geen probleem zien. De omstanders protesteerden immers niet.
Ik ben benieuwd welke dappere Moslima zich hiertegen publiekelijk durft te verzetten.
Nee, we horen niets en vooral bovengenoemde doen er, laf als dat ze zijn, het zwijgen toe.
En wie zwijgt stemt in.
genoeg is genoeg
Mag ik zo vrij zijn te suggereren om te wachten met het indienen van de petitie tot de vakantie voorbij is, en de petitie zo mogelijk uit te breiden? Er zullen namelijk nog legio antisemitische haatparades worden gehouden, die nu al 15 jaar in Nederland worden getolereerd. Ook het geweld tegen de Joden moet een halt worden toegeroepen.
Als je nu de petitie indient, verdwijnt die in een la. Het zal niet voor het eerst zijn dat strafbare wangedrag van moslims wordt weggemoffeld.
Re: Meten met twee maten
#3: - Waar blijven onze nationale helden Alexander Pechtold, Mark Rutte, Diederik Samson, Fouad Sidali en Hans Spekman die zo verbolgen waren over de ‘minder minder’ opmerking van Geert Wilders? De 'minder minder' die slechts betrekking had op een foute, criminele en zich niet integrerende racistische groep Marokkanen.
Beste Gast,
Ik erger me ook regelmatig aan het meten met twee maten in bepaalde 'bewogen' kringen. Groen en geel zelfs.
Hoewel het hierop wijzen in de aankomende mail aan de TK voor de hand ligt, ben ik vooralsnog van plan voornamelijk de hoofdtekst van de petitie te gebruiken. Daar hebben mensen voor getekend, daar staan ze achter. Ga je er andere of aanpalende zaken bij betrekken, staat men er misschien niet- of minder achter.
Het breder trekken leidt daarnaast af van de hoofdboodschap: stop het (tolereren van) oproepen tot volkerenmoord.
Groet,
Michiel Mans
Re: Suggestie
#5: - Mag ik zo vrij zijn te suggereren om te wachten met het indienen van de petitie tot de vakantie voorbij is, en de petitie zo mogelijk uit te breiden?
Dank je Gast,
Wachten tot de vakantie voorbij is, is een aardige suggestie. Had daar zelf overigens ook al aan gedacht. Het nadeel van wachten is dat het minder actueel wordt. Voor 'de la' maakt het vermoedelijk weinig uit.
-"Het zal niet voor het eerst zijn dat strafbare wangedrag van moslims wordt weggemoffeld."-
Vrijwel al het wangedrag bij demonstraties wordt genegeerd. Ook bijvoorbeeld het wangedrag van AFA.
Groet,
Michiel Mans
legitimatie
Sastro
Re:
Beste Gast,
De petitietekst wordt niet aangepast. Ik drukte me verkeerd uit in de Aankondiging. In de mail aan de TK worden eventuele nieuwe ontwikkelingen meegenomen. De petitie is en blijft zoals deze was, en moet de mail aan de TK ondersteunen. De mail aan de TK moet net als de petitie redelijk kort en krachtig worden, en er geen ongerelateerde zaken bijhalen.
Groet,
Michiel Mans
Hartstikke goed initiatief. Ik heb Van Aartsen eerder hierover al een email gestuurd. We moeten er bovenop blijven zitten, want het wordt van kwaad tot erger. Mijn complimenten voor je inzet.
groet,
Ronald de Waal
Als ik alle reactie"s doorloop dan wordt het bij mij steeds warmer van binnen, gaat Nederland dan eindelijk toch wakker worden, het is immers allang geen Haagse zaak meer, maar volop Nederlands en mij bereiken zelfs reactie´s uit Israël en Gaat Geert Wilders dan toch Minister President worden want daar stuurt de politiek op aan, maar eerst de petitie, en dan weg met die arrogante klojo.
Re:
#23: - Als ik alle reactie"s doorloop dan wordt het bij mij steeds warmer van binnen
Tasectan helpt.
Burgemeester van Aartsen staat bekend als een
antisemiet en moet dus direct opstappen
Groeten.
Dhr. Bouwman