Petities.com

Afschaffen verplichte eigen risico gezondheidszorg

Contact met rijksoverheid

Gast#351 Dec 07, 2014, 11:27
Ik heb een mail gestuurd na de petitie te hebben ondertekend te hebben en wel deze mail!
Beste meneer Hoogervorst,

Mijn man en ik zijn beide chronisch ziek, en daardoor kunnen we al niet meer werken dus onze inkomsten zijn flink geslonken, en daarbovenop worden we dan ook nog eens gestraft door die hoge zorgkosten!!

Waarom worden wij als Nederlanders zo erg gestraft als men ziek is?.

U moet zelf eens een jaar lang in een sociale woning met een minimum inkomen leven, ik weet zeker dat u er dan heel anders over zal denken! Zeker als je een gezin met een paar kindjes hebt!

Het is ook niet alleen de zorg, ook de huren rijzen de pan uit of het niets is, en overal word een schepje op gedaan, de belastingen enz....overal een beetje is samen heel veel, daar heb je dan je hele leven voor gewerkt? En als we straks naar een verzorgingshuis of bejaarde woning moeten kunnen we niet eens omdat die er niet zijn of omdat we er geen geld voor hebben, we kunnen onze woning niet eens fatsoenlijk onderhouden omdat we geen cent kunnen sparen...altijd elk dubbeltje tien keer omdraaien en je kan je kleinkinderen nooit eens verwennen, daar hebben we dan altijd onze sociale lasten voor betaald?

U wordt bedankt!!!

Dat wij onze oude dag zo moeten slijten, ziek en ellendig omdat je nooit een cent overhoud en altijd tekort komt! De mensen die in de politiek zitten zullen er geen biefstukje minder om eten!! Die hebben een goed salaris!! Ik gun dit niemand alleen u wel!!

Ik mag hopen dat u zelf ook eens tegen die dingen komt te staan dat u inkomen flink slinkt en dat u dan ziek wordt en tekort momt steeds maar weer, geen leuke kerstdagen meer, geen Sinterklaas met de kleinkinderen zelfs geen verjaardag kadootjes voor je kleinkinderen...

Beseft u wel wat u ons allemaal aandoet?? En als we nog erger ziek worden wat dan??.

De tandarts kunnen we ook al niet meer betalen, zometeen lopen mensen allemaal met rotte tanden rond en gaan allemaal dood omdat niemand al die kosten nog kan betalen!!

En dat wilt u op u geweten hebben??.

Bent u eigelijk wel een mens met een geweten?? Dat vraag ik me af !!


Nelly Wieringa
boze gast, anti vvd#352 Dec 31, 2014, 23:57

Re:

#338: -  

 edith schippers moet zo snelmogenlijk weg. Voordat nederland een derde wereld land word, geen geld geen zorg meer. Nederland wordt een tweede roemenie, onder haar beleid. Armoede alom ouderen kunnen verrekken, geen verzorgingshuizen meer. Jeugdzorg naar de klote, participatie alleen van dat woord word ik kotsmisselijk. Het betekent alleen maar jullie kunnen allemaal verrekken, zoek het zelf maar uit.

Geld inzamelen voor arme landen, zodat zij recht hebben op zorg, in Nederland hebben we ook geen recht meer op zorg. Alleen als je het kunt betalen. Ouderenzorg staat gelijk als de ouderenzorg in Roemenie, oekraine, hoe lang gaat edith schippers hier nog mee door. Totdat haar eigen portemenee genoeg gevuld is.Of van haar man in het Slotervaart ziekenhuis. Corruptie alom.

Gast#353 Apr 14, 2015, 17:40

Het is bij het criminele af dat de overheid de gezondheidszorg heeft verkwanseld aan de criminele

verzekekeringsmaatschappijen die niets overhebben voor het welzijn van de nederlandse

bevolking,maar alleen denken aan hun eigen winstbejag.

Deze regering van VVD en PvdA moeten hun ogen uit hun kop schamen dat ze hier achter staan.

Aan het gegraai van deze regering met hun handlangers moet zo snel mogelijk een einde aan

komen.

 

 

 

Gast#354 May 07, 2015, 08:03
Hoi

Wat is er inmiddels met de Petitie gedaan?????????????????????????????????????????????

nu 7 mei 2015
Gast#355 May 07, 2015, 14:48
Hi Joyce,
Inmiddels meer dan 50.000 handtekeningen. Heb je er al iets mee kunnen doen?
Gast#356 May 07, 2015, 21:56
Ik ben ook chronisch ziek en is gewoon niet normaal meer zoveel je moet betalen !!!
Genoeg is genoeg !!!

Claudia Fiorello
Gast#357 May 24, 2015, 13:06
Goed bezig. Afschaffen niet te betalen voor minimum inkomens
piet geerlings#358 Jul 31, 2015, 06:20

hoe kan ik mijn handtekening hier verwijderen? daar het toch niets heft gebracht en den haag doet wat die zelf wil !!!!!!!!! groet piet geerlings ([email protected]

Gast#359 Aug 12, 2015, 22:50
Hallo joyce,

Stand van zaken is nu boven de 40000 handtekeningen, en nu?.

Gr susanne
Gast#360 Aug 13, 2015, 12:27
Volgens mij heeft u het aantal benodigde handtekeningen al ruimschoots overtreden. Wat gaat er nu gebeuren? Met vriendelijke groet, Lita van der Veen
Gast#361 Aug 18, 2015, 19:38
Hoi joyce,

Je ben ruim over de benodigde 40.000 handtekeningen, ook zijn we ruim een jaar verder... Heeft de petitie nut gehad? Is deze aangeboden?
Gast#362 Aug 19, 2015, 11:50

Re:

#2: -  

 Wat een lompe opmerking van een dom persoon.

ik ga er verder ook niet op in! 

Gast#363 Aug 22, 2015, 23:02
Dank je wel. Hopelijk gaat het met de gezondheid beter voor iedereen.
Edith Schippers#364 Sep 14, 2015, 00:11

Re:

#338: -  

 Oh ja! Kom dan jochie!

Mark Rutte#365 Sep 14, 2015, 00:14

Klote Website

Iedere lul kan van alles en nog wat schrijven of replyen onder een pseudoniem lol! Dat heeft toch geen enkele zin!

Mark Rutte#366 Sep 14, 2015, 00:16

Re:

#351: -  

 Niet zeuren ja!

Gast#367 Sep 23, 2015, 20:33

Re: Re:

#175: - Re:  

 Ben ik mee eens! ;-)

Gast#368 Oct 20, 2015, 22:45
Nou en d...je hebt er nu dik 60.000 en nu ?
Gast#369 Oct 20, 2015, 22:48

Re:

#351: -  

 Pvv is ook voor goedkopere zorg

een bezorgd burger#370 Oct 23, 2015, 04:13

Het moet stoppen met de hoge eigen risico en ook de premie is erg hoog.

Volgens mij zijn er veel betere oplossingen zoals iedereen die een baan of uitkering heeft weer van automatisch de premie eraf trekken zodat iedereen ook premie moet betalen dat scheelt heel veel geld per jaar . Ook de asielzoekers of andere imigranten ook mee laten beatalen ze krijgen toch ook de zorg .

En wat minder aan ontwikkelingswerk sturen naar andere landen .Je moet natuurlijk wel helpen bij de nood in de wereld maar het is te gek wat er allemaal naar het buitenland gaat  en uitgegeven wordt aan alle asielzoekers en imigranten  verdeel het beter dan kan idereen goede zorg houden.

 

Gast#371 Oct 26, 2015, 14:49
Is deze petitie al ingediend? Of wanneer gaat dat gebeuren?
Gast#372 Jan 09, 2016, 22:06
61.370 handtekeningen......40.000 waren er nodig......we zijn 2 jaar verder......en niks veranderd. ....welkom in Nederland :(
Gast#373 Jan 28, 2016, 17:03
Dit is al een oude uit 2014 en het aantal minimum handtekening is bereikt, kan je dit niet actief maken?
Gast#374 Apr 13, 2016, 20:38
gaat dr nog iets met deze petitie gebeuren?
Gast#375 Apr 13, 2016, 20:41
is dit geen nep petitie?

Please comment on this petition

Please do not write personal information such as an address, phone number or email address in your comment. Do not write your own name or the name of any other person either.