Petities.com

Zware besparingen op cultuur

D De Acteursgilde · BE

De door de regering aangekondigde besparingen in kunst en cultuur roepen grote bezorgdheid op bij kunstenaars, cultuurwerkers en organisaties.

Kunst en cultuur vormen niet alleen een belangrijk deel van onze economie, ze creëren ook ruimte voor levensnoodzakelijke ontmoeting, verbeelding, reflectie en debat.

Jeroen Olyslaegers publiceerde maandag in De Morgen een statement waarin hij pleit voor blijvende investeringen in de sector: Opinie Jeroen Olyslaegers in De Morgen.

Door deze petitie te ondertekenen, onderschrijf je dit statement en steun je de dringende oproep aan de regering om een duurzaam kunst- en cultuurbeleid te handhaven.

Deze oproep wordt verstuurd door: ACOD Cultuur, ACV Puls, Artists United, De Acteursgilde, De Auteursvereniging, De Muziekgilde,  De Scenaristengilde, NICC vzw en Unie van Regisseurs.

Deel deze petitie

Help deze petitie meer handtekeningen te krijgen.

Plak de link in een bericht en stuur die naar vrienden die misschien willen tekenen.




Betaald Adverteren

Petities.com zal deze petitie bij 6,000 personen onder de aandacht brengen.

Leer meer...

Kies je budget
Betaalmethode
Betaalmethode