Wij zeggen tegen azc gemeente buren

Quoted post


Anonymous

#52 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-21 11:02

#49: verstandige praat - Re: Re: Re: Re:  

 Ooit eens overwogen of jij het misschien bent die onzin uitkraamt?

Hoe veilig is een Syrische Koerd in Turkije? En laat nou net de IS zich bezighouden in het Koerdische deel van Syrië. Het nieuws alleen maar gevolgd als het ging over andere zaken dan het feit dat Turkije al die tijd asielzoekers heeft DOORgestuurd, omdat ze al bijna twee miljoen vluchtelingen zelf hadden opgevangen. je weet wel, in de trend van "Turkije vol is Turkije vol". Waarom denk je dat de EU miljarden aan Turkije betaalt om toch vooral zelf nog wat erbij te nemen en beter te screenen wie ze doorlaten?

Of kwam dat in jouw kraam niet te pas, dus dat negeer je dan maar? Liever papegaaien wat al die anderen ook luidkeels schreeuwen, dat wil zeggen: weer anderen papegaaien?

Wat hebben de daders (zelfs de verdachten zijn niet allemaal "asielzoeker") van Keulen te maken met de opvang van asielzoekers? Zijn het die daders die hier in Buren opgevangen gaan worden? Waarom beschuldig je de asielzoekers in Nederland dan van daden die door anderen zijn gepleegd? Waarom wil jij die mensen laten boeten voor de daden van heel iemand anders? Is dat hoe je zelf ook behandeld wilt worden?

Ken jij die mensen? Ken je de omstandigheden waarvoor die mensen hebben moeten vluchten? Hoe kun je dan beoordelen of de mannen zelfs maar een schijn van kans hadden om zichzelf en hun familie te verdedigen. Landverraders? Waarop baseer je die beschuldiging? Aan welke kant hadden die mannen moeten vechten? Het leger van Asad? De verschillende rebellengroepen? Daesh? Op eigen houtje, toe maar nog een partij erbij in de toch al zo overzichtelijke oorlog? Hoe komen ze aan wapens, serieuze wapens waarmee je je echt kunt verdedigen tegen het wapentuig uit de VS, Rusland, de EU dat wij geleverd hebben en nog steeds leveren aan Asad's leger, de rebellen, Daesh?

Opvang in de regio gebeurt en was er al lang voordat ook maar de eerste vluchteling naar Europa kwam. Maar de regio is vol, overvol. Er zitten miljoenen mensen in tentenkampen zonder enig uitzicht op wat dan ook. Een toekomst hebben die mensen niet. In het land waar ze nu "veilig" zijn, zijn ze net zo ongewenst als hier. Het zijn bovendien niet de welvarendste landen waar ze opgevangen worden en dat betekent dus dat ze zelf nauwelijks voldoende krijgen om gezond te blijven (voedsel, drinken, medische zorg), maar ook dat ze enorm drukken op het gastland. En vóór dat je begint met "maar dat is hier ook zo": het opvangen van méér dan een miljoen vluchtelingen in een armoedig land als Libanon is toch echt wel iets anders is dan schamele 60.000 in een rijk land als Nederland.

Voor mij is het duidelijk wie hier onzin uitkraamt.

Reacties

verstandige praat

#54 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-21 14:13:55

#52: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Dit persoon leeft in een droom wereld dat deed ik vroeger ook tot dat ik mijn oogkleppen af heb gegooid, het word tijd dat iedereen dat doet. Ik ben geen papegaai en zweer al het geweld af in wat van vorm dan ook. daarom wil ik ze niet. Zoals in Geldermalsen is nooit goed te praten en daar wil ik mij eigen van distancheren. Over van ken je die mensen: JA IK KEN VLUCHTELINGEN, ook touvallig uit Syrie. Die man is christen en had daar geen leven door die mensen die onze kant opkomen. Alleen maar omdat hij christen is werd hij uiitgekotst door zijn landgenoten en is hij 15 jaar terug naar ons gevlucht. Ook ken ik een Bosnier die zelf toegeeft geen echte vluchteling te zijn maar hij zag een kans om naar Nederland te komen puur economisch want waar hij woonde was het veilig. Omdat ik die Syrier ken ben ik waarschijnlijk beter op de hoogte dan jij. Waarom moeten ze perse naar ons dit kan alleen voor het geld zijn, je gaat niet een werelddeel overreizen als je ook bij de buren kan zitten of bv Saoedi-Arabie (0 aanmeldingen) . Dat je ze moet helpen met onderdak kleding medicynen ben ik helemaal mee eens we moeten deze mensen natuurlijk wel helpen.

Echte vluchtelingen zijn blij met alles als ze maar veilig zijn niet te merken niets is goed bij ze .

 We kunnen niemand opvangen zolang er voedselbanken zijn. Een goede vriendin van mij heeft ms en is ontslagen bij haar werk, nu moet ze haar hand ophouden en kan amper rondkomen. Hoe verkoop je dit dan. Zelf zou je het wel goed hebben. Ik denk niet dat jij iemand kent die daar naar toe moet. Het is voor dit rijke land het is gewoon schandalig. Hou moeten zij zich voelen als de nieuwe mensen hier wel een goed inkomen hebben.

Ik zou mij eigen vredig blijven verzetten doormiddel van mijn mond en pen en nogmaals ik ben GEEN papegaai dit komt uit mijn hart. Als dit niet lukt overweeg ik om een party op te zetten om het intern bij de gemeente optelossen.

 


Gast

#70 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-23 18:07:47

#52: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 stuur jij je dochter volgend jaar met oudjaar naar keulen