geen R11bis
Matthias |
/ #11 Re: Re:2011-11-29 21:11Annelies, Bedankt voor het mooie gestructureerde antwoord. maar zoals het bij een discussie gaat, zou ik hier toch nog enkele bedenkingen bij willen maken. - Bermen: de dimensies blijven grotendeels gelijk, en de buffer tegen het geluid moet niet hoog zijn als het geluid onder de grond zit, toch? - Klein Zwitserland is inderdaad niet zomaar overwoekerd. Echt speciaal is het echter ook niet, en het komt dus na enkele jaren terug zoals het was. Afgraven en heraanleggen is gewoonweg veel goedkoper dan echt ondertunnelen. Het is te gek om miljoenen uit te geven om enkele normale inheemse bomen van max. 20-30 jaar te redden. Een jaar na het terug dichtleggen staan er gegarandeerd al terug wilgen van +3m en eiken van 50cm. - Lokaal verkeer: Ja er is veel lokaal verkeer. Even een voorbeeld: als ik op de krijgsbaan naar de GB ga, ben ik ook lokaal verkeer. Ik heb echter niet de tijd om elke dag over en weer te fietsen om mijn boodschappen in mijn fietszakken te krijgen. Met andere woorden: de auto is een feit. Daarbij wonen we in een grote stad, waardoor we nu eenmaal met velen op een kleine oppervlakte moeten zijn iedere dag weer... Ja, als er geen alternatief komt zal deze weg binnen 15 jaar weer vol zitten. We zijn dan echter wel weer 15 jaar dichter bij een wel mogelijk alternatief vervoermiddel... Is dat er op die moment nog niet? is de economie en het bijhorende verkeer nog steeds gegroeid? (laat ons hopen!) dan is een tunnel onder een tunnel inderdaad misschien wel een te overwegen optie... ...tegen 2050. dat noemt men vooruitgang. Trouwens, heb je graag open ruimte, en geen tunnel? Geen last van die vieze mensen met hun auto? Verhuis dan naar Kinrooi, Houthulst of Linter, daar gaat men geen tunnel aanleggen! Niemand houd je tegen... Vergelijk het met de Kennedy-tunnel: Daar is veel natuur aan verloren gegaan, en dat is een grote, drukke en lelijke baan. Denk u eens in hoe Antwerpen (en België) er zou uitzien als we nogaltijd allemaal langs de konijnenpijp zouden moeten? Als de politici 50 jaar geleden hadden gedacht: "laat ons die boompjes houden, en hopen op het verkeersontradend effect van de konijnenpijp"?
Den Tunnel: Het is erg, maar volgens mij noodzakelijke voor de vooruitgang. Het leven is vol consequenties... |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Respecteer de euthanasiewet
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1313 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
577 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
337 Gemaakt: 2025-04-29
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
762 Gemaakt: 2025-04-16
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
232 Gemaakt: 2025-04-22
De Brigati Tifosi moet blijven!
148 Gemaakt: 2025-04-30
Proclamatie Sint-Lucas Gent
113 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
108 Gemaakt: 2025-04-29
PostNL zit te ver weg voor ons
239 Gemaakt: 2025-04-23
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
921 Gemaakt: 2025-03-19
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1013 Gemaakt: 2025-04-08
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
61 Gemaakt: 2025-04-29
Steun familie babayants
5174 Gemaakt: 2024-07-11
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22800 Gemaakt: 2020-06-30
the missing link moet blijven
122 Gemaakt: 2025-04-10
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15745 Gemaakt: 2025-01-19
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1860 Gemaakt: 2024-07-07
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
37 Gemaakt: 2025-04-29
Nee tegen AZC VLD-Holy
4850 Gemaakt: 2025-04-08
Stop Dierproeven !
273 Gemaakt: 2020-08-18