Geen draagkracht in Zoetermeer voor bouw nieuwe gebedsruimte
peace |
/ #395 Re:2011-10-12 11:12KOOPHUISBEZITTERS VERGIS U NIET! Als u denkt dat een koopwoning niet opgekocht wordt door een moslim vanwege de lening dan heeft u het mis. Moslims houden er een totaal andere levensstijl op na, mogen misschien niet lenen, maar hebben grote families die de koppen bij elkaar steken. Zodra de Moskee er staat daalt de waarde van uw woning. Omdat een autochtoon er niet meer wil wonen zal stukje bij beetje de boel worden opgekocht. Het begint niet bij de sociale huurwoning want die worden (meestal) eerlijk verdeeld. Pas als er een flinke kolonie allochtonen woont, vluchten de autochtonen uit hun sociale huurwoning en blijven er geen andere liefhebbers over dan.... 2 voorbeelden van familileden van mij, die in toenmalige nog leuke wijken in Den Haag woonden: Steeds meer huizen om hen heen werden opgekocht door allochtonen. Hoe meer huizen er werden opgekocht (en verpauperde) hoe minder de waarde. In de eerste instantie werden mijn familieleden met GROTE sommen geld (vast ook niet geleend) gepaaid om hun huis te verlaten. Toen zij dat niet wilden werden zij bedreigd en constant lastig gevallen en uiteindelijk onder grote druk vertrokken. En zo zijn hele straten opgekocht, die gevolgd werden door de sociale sector. Enige tijd geleden is er ook ophef geweest van omkoping door allochtonen in de sociale huursector. Er zijn gevallen bekent, waarbij allochtone huisbezitters, die geld verdienen aan de verhuur ervan, het voor elkaar krijgen om zelf in een sociale huurwoning te wonen. Maakt u een rondje door Den Haag dan zal u verbazen hoeveel woningen in bezit zijn van allochtonen. Immers, veel huisbezit levert ook weer geld op. Hoe worden zonder lening al die bedrijfspandje opgekocht waar de ene na de andere turkse toko inkomt? In de brief van de gemeente: kom kennismaken met uw nieuwe buren is hier zeer op zijn plaats. Wie wordt uw buurman?
|
|
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8284 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4580 Gemaakt: 2024-07-07
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
345 Gemaakt: 2025-08-25
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3138 Gemaakt: 2025-07-23
NEE tegen een AZC Hoorn
3502 Gemaakt: 2024-09-21
Voor de definitieve afsluiting van de Sint-Veroonsstraat voor het transitverkeer
163 Gemaakt: 2025-09-06
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
125 Gemaakt: 2025-09-06
Tijd voor een migratiestop
119 Gemaakt: 2025-08-25
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1128 Gemaakt: 2025-08-03
AZC Dordrecht
620 Gemaakt: 2024-01-04
Geen uitbreiding fietszone Brugge
639 Gemaakt: 2025-08-23
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1415 Gemaakt: 2025-02-21
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
432 Gemaakt: 2025-08-29
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
Erkenning stilgeboren kindje
194 Gemaakt: 2025-08-23
Geen Kroon op ons Erf!
19 Gemaakt: 2025-09-08
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
41 Gemaakt: 2025-08-18
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
23083 Gemaakt: 2020-06-30