>> Aftreden huidige kabinet <<
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Re:
Dan word je toch niet oud in dit land? Oplossingen zat.
Maar of jij dat nou leuk vindt of niet, de moslims, de getinten, de zwarten, de holebi's, de linksen, de eurofielen in dit land maken ook deel uit van het volk, niet alleen jullie, tokkies. JULLIE ZIJN NIET HET VOLK, jullie zijn een DEEL van het volk. Wen er eindelijk eens aan.
Re: Re:
Nooit! Daar willen we niet aan wennen.nu niet nooit niet! Dan maar tokkies
Re:
Je hebt helemaal gelijk. Door dit kabinet, door de afbraak en de instroom van moslims ben ik bang voor de toekomst.Dit kabinet doet er alles aan om mensen die zij de bijstand in hebben gejaagd door hun beleid te ontmoedigen en kwijt te raken.
Ouderen het liefst dood voor ze aan de AOW toe zijn. Ze gaan al sneller dood door de hele slechte ouderen zorg. Een grote schande. Ouderen uit de verzorgingshuizen, gelukszoekers erin.
Al de leugens en loze beloftes....
Mijn vertrouwen in de toekomst is weg.
Re: Re:
Links? Ik verlaat dit land niet. Nooit! Dit is mijn land en ik ga niet op de vlucht zoals al die gelukszoekers die hun vrouwen kinderen en ouderen aan hun lot overlaten.
FRUSTRATIE !!
En ook omdat ik en mn vriend al ruim 7 jaar op bezig zijn met huis zoeken en maar niet lukt. We hebben al 8 jaar uitzet in dozen staan. SCHANDALIG!
Ik wil ook wel is mn eigen vleugels uitslaan met mn vriend en een eigen gezin gaan beginnen.
Re: Re: Re:
#59: Bezorgde burger - Re: Re:
En hoe denk je dat jouw voorouders hier zijn gekomen?
Ja, laten we met z'n allen gaan stemmen op Wilders, de man die bij de eerste de beste kans die hij kreeg iedereen, maar dan ook IEDEREEN een mes in de rug heeft gestoken.
Hj beloofde zijn kiezers immers in 2012 dat de verhoging van de pensioenleeftijd voor hem een keihard breekpunt zou zijn. Weet je nog dat hij de dag na de verkiezingen met Rutte en Verhagen in bed is gestapt en de pensioenleeftijd verhoogd kon worden dankzij de gedoogsteun van Wilders?
Stuur hem maar een bloemetje voor het breken van zijn beloften de eerste de beste keer dat hij met de grote jongens mee mocht spelen, zodat jij twee jaar extra mag doorwerken en vervroegde pensionering onbetaalbaar is geworden. Met rechte rug heeft hij jou voorgelogen en jou recht in de ogen kijkend in je gezicht gespuugd. Dat is Wilders voor je. Moeten we daar dan op stemmen?
Maar wat verwacht je ook van iemand die zijn eigen partij als een dictator heeft ingericht? Democratie? Hahahaha! Verkiezingsbeloften waarmaken? Hahahahahaha! Luisteren naar de wil van het volk? HAHAHAHAHAHAHAHAHA!
| This discussion has been closed. |