Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Het is te stuitend voor woorden.
Laten we EN MASSE NEE zegen tegen de groeiende Jodenhaat in Nederland.
Stuur deze petitie a.u.b. door.
We mogen niet meer bang zijn!
Er vielen mij een aantal dingen op -
-De verslaggever vroeg niets inhoudelijks over de gebeurtenissen aan Dhr Boekestijn.
-De verslaggever vroeg niet aan u waarom er zo'n grote reactie uit de samenleving zou kunnen komen.
-Het leek erop dat Dhr Boekestijn alleen maar probeerde, op grond van de gevolgde procedures, zijn partijgenoot uit de wind te houden.
Het was eigenlijk hetzelfde verhaal als indertijd met de petitie over de EU.
Men vindt het maar lastig dat de burger zich roert.
Ik denk persoonlijk dat uw actie nu al succes heeft.
Van Aartsen zal zich wel twee maal bedenken om weer zo'n reactie te geven.
Hij weet dat hij vanaf nu door ruim 15.000 nederlanders in de gaten gehouden wordt.
Stop het ISIS tuig in Nederland
#3810: - Stop het ISIS tuig in Nederland
'Als we willen dat het stopt, dan stopt het. Je moet het hard genoeg willen, met elkaar, zij aan zij, en voor niets wijken. Geef het tuig geen seconde de kans te hopen dat wij een stap terug doen, maar ontneem ze die hoop. Onthoud dat ze niets zijn behalve hun haat, dat ze geen eigenwaarde hebben. Alleen hun haat. En die bezit hen. Maar hun haat tegen alles dat anders is, is eigenlijk de haat tegen zichzelf. Dat ze nooit, gewoon, met vriendjes kind zijn geweest. Dat ze de taal die ook van hen een succes had kunnen maken, niet goed spreken waardoor ze op school achter bleven en ze allemaal wegstroomden naar het praktijkonderwijs - ondanks dat een normale vertegenwoordiging het IQ moet hebben voor hoger onderwijs. Ze haten zichzelf, ze haten de achterlijke sociale omstandigheden waar ze uit komen. Ze schamen zich voor hun ouders en daarover haten ze zichzelf weer. Hun enige uitweg uit dit deze put van minderwaardigheid is de verheerlijking van een imaginair verleden en de volledige onderwerping aan een repressieve orthodoxie. Het geluk dat zij daarin vinden is de sexuele bevrediging van de vernedering. Ze roepen de suprematie van RTL5 en SBS6 uit om eindelijk bij iets groots te horen. Maar hoe harder ze schreeuwen, hoe harder de echo verraad dat het gebouw van hun gedachten leeg is. Hun enige hoop op de toekomst komt voort uit hun gedrag van vernietiging dat zo kenmerkend is voor mensen zonder eigenwaarde. Hun enige beeld van de toekomst is er een van dood en verderf. De leugen van de reality-soap drijft hen voort. Het is de overwinning van de haat, van de God van de pecunia. De haat die als voortrazend vuur alles op zijn pad verteert. Maar aan het eind verteert het ook zichzelf. Heel Tokkistan valt er aan ten prooi. En er is maar een weg uit dit dal: laat ze hun haat, laat ze aan hun eigen haat ten onder gaan.'
Re:
Het is zeer belangrijk dat we EN MASSE laten horen dat:
Alle Joden dood wensen
Hakenkruizen tonen
ISIS vlaggen tonen
Hitlergroeten tonen
Ernstige bedreigingen van verslaggevers
Deze haat en agressie willen wij niet!
Deze uitwassen dienen scherp veroordeeld en aangepakt te worden.
Burgemeester Van Aartsen is ernstig in gebreke en meet met twee maten.
Ook de heren en dames politici blijven oorverdovend stil en laten het gewoon gebeuren!
Wat er is gebeurd is ontoelaatbaar.
Laat uw stem horen. Laat horen dat oproepen tot dood van alle Joden, het tonen van hakenkruizen, het brengen van de Hitlergroet, het bedreigen van onze verslaggevers ontoelaatbaar is.
Jozias van Aartsen er zijn wel grenzen overschreden:
Meten met twee maten!
Men schreeuwde 'dood van alle Joden' en nog erger. Ook bracht men de hitlergroet. Als dat gebeurt door het woord Joden in Marokkanen te veranderen dan zijn de rapen gaar en zijn alle hypocriete wegkijkers ineens wakker en staan ze vooraan om te veroordelen. De agenten draaien dan overuren en komen zonodig bij u thuis met een voorgedrukt aangifteformulier. Ook op zaterdan en op zon- en feestdagen staat de politie dan voor u klaar.
Maar nu kijken ze weg!
Iedereen die dit aan zag komen en ons wijst/heeft gewezen op het gevaar (gif) voor onze democratie:
Anton Constandse, SP brochure Gastarbeid en Kapitaal, p. 17, 1983
Hans Janmaat
Pim Fortuyn
Theo van Gogh
Pamela Hemelrijk
Ayaan Hirsi Ali
Afshin Ellian
Leon de Winter
Etc. etc.
Geert Wilders die al jaren ondergronds moet leven vanwege doodsbedreigingen.
Haatzaaiers, fascisten, racisten, nazi' etc. werden/ worden degenen genoemd als ze de moed hadden kritiek te uiten op de Islam, of op het verderfelijke gedrag van Marokkanen.
Zie hier wegkijkers van Nederland de uitkomst van wat u al die jaren zo gekoesterd heeft, u die met uw selectief verontwaardige reacties alles bagatelliseerde, veroordeelde, afdeed als onderbuik gevoelens, of angst voor vreemde luchtjes in het portiek etc. etc.
Zie hier de uitkomst. Joden worden gehaat en belaagd in Nederland en heel veel andere landen en dat is al jaren aan de gang. Stop met wegkijken en sta op!
De grenzen zijn overschreden heer Van Aartsen en u weet dat!
Alle Joden dood wensen
Hakenkruizen tonen
ISIS vlaggen tonen
Hitlergroeten tonen
Ernstige bedreigingen van onzed verslaggevers
Deze haat en agressie willen wij niet!
Deze uitwassen dienen scherp veroordeeld en aangepakt te worden.
Burgemeester Van Aartsen is ernstig in gebreke en meet met twee maten.
Ook de heren en dames politici blijven oorverdovend stil en laten het gewoon gebeuren!
Wat er is gebeurd is ontoelaatbaar.
Laat uw stem horen. Laat horen dat oproepen tot dood van alle Joden, het tonen van hakenkruizen, het brengen van de Hitlergroet, het bedreigen van onze verslaggevers ontoelaatbaar is.
Die
gezichtbedekkende toestanden moeten verboden worden en bestraft!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heb in Den Haag gewoond - was een veilige, en rustige, stad. Doet nu echter denken aan Berlijn van vóór "die Wende". We wachten nu op de "Kristallnacht" - natuurlijk ook een incidentje.
| This discussion has been closed. |
ISIS en vrede?