Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Te gek voor woorden dat dit kan in Nederland
Maar hij is geen man die staat voor democratie alhoewel hij wel promotie via de vvd heeft gemaakt.
zeg maar een schijnheilige
kijk op googel en ga naar
Groot moeftivan Jeruzalem
Re:
#2144: - Nederland, bananenrepubliek, de overheid nog serieus nemen??
In ieder geval het volk niet!
Ik vind het ongelofelijk hoe er in Den Haag wordt omgegaan met dit soort idioten. Het is een verkeerd signaal aan deze mensen dat ze dit mogen doen. Ze worden hierdoor aangemoedigd. Ook in het licht dat er nu wel allerlei acties tegen Wilders op touw worden gezet door burgemeesters, omdat hij simpelweg 'minder, minder, minder' riep. Enge ontwikkeling is dat 'dood aan de joden' roepen dan geen gevolgen heeft. Heel eng.
Re: Re: Demo rotterdam
#15: soemoed - Re: Demo rotterdam
het is ISIS ,geen SISI
Re: Re:
Je weet maar nooit, maar ik hou gewoon niet van een wegkijk mentaliteit :-)
Selectie van Jodenhaat in Nederland op internet deze maand
http://www.nederlandse-revolutie.nl/nieuws/addicted2atay_-alle-joden-moeten-kankerhard-gemarteld-worden/
@Addicted2Atay_ Alle Joden moeten kankerhard gemarteld worden!
http://kkjoden.tumblr.com
Paar voorbeelden:
Pierrii/0165 @Pierrii_7
'VIEZE KK ZIONISTISCHE KK JODEN JULLIE KK MOEDERS. INSHALLAH BRANDEN JULLIE KK ERG. KRIJG DE KANKER'
Retweeted by Ineke
'Hilter moet weer komen en al die joden op de trein zetten En VERGASSEN AL DIE KK JODEN'
'BBB. @b_ecianaaa
Israeliërs zijn gwn kk honden kk joden inshAllah sterven ze ALLEMAAL
Het was afgesproken dat NOOIT NOOIT MEER ANTISEMITISME, mochten de tijden van de 2-e wereldoorlog NOOIT terugkomen. Maar nu voelt het weer anno 1940. Dit mag niet, dit kan niet, dit is niet meer toelaatbaar! WEG MET AARTSEN EN WEG MET ALLE POLITICI DIE WEGKIJKEN EN NIKS DURFEN TEGEN DEZE FASCISTEN TE ONDERNEMEN.
Deze fascisten met hun djihad flaggen met hakenkruisen allemaal stuk voor stuk met hun famile uit het land gooien. Deze mensen verdioenen NEDERLAND NIET!
Allemaal door het hier uitgevonden Haagse gedoogbeleid.
Re:
Daarom wordt ook onderzocht of zich strafbare feiten hebben voorgedaan. Passende maatregelen zullen dan worden genomen, maar de meute heeft allang zijn pek en veren verspild aan de eerste de beste die ze tegenkwamen.
Direct oprotten met die AARTSEN....ZONDER WACHTGELD! De bijstand is nog te luxe voor hem...
Demonstreren mag van Aaartsen haat zaaien niet en dat laat u toe.Nu zijn het de joden straks zijn wij aan de beurt.
De VVD is mede dankzij Rutte in een glijbaan naar het ravijn gegaan.
De islam is geen religie van vrede en acceptatie maar een van onderdrukking,onderwerping en geweld.
daarom moet de islam ook in Nederland en in het vrije westen gewoon verboden worden, net als de nazipartijen en de links radicalen van de toenmalige Bader Meinhoff groep dat nu ook zijn.
Re: Re: Re: Demo rotterdam
#2159: blabla - Re: Re: Demo rotterdam het is ISIS ,geen SISI
Zeker wel, die daar in Egipte die heet Sisi en das ook een mosselman. Nou dan!
Re: Re: Re: Demo rotterdam
#2008: Alex - Re: Re: Demo rotterdam
Eens!
Daarnaast heeft Israël al actie ondernomen: verdachten zijn voorgeleid...
Waar blijft de actie van Hamas als het gaat om vervolging van verdachten? Die komt er niet. Verdachten zijn 'helden' in eigen kring en omgeving.
| This discussion has been closed. |
Re:
#2139: Goedemorgen -
Ja, bijna daar, hè?
Prettige dag verder :-)