Fysieke tentamens op de HAN
Corona slaat weer om zich heen in Nederland. Desondanks de enorme stijging in het aantal besmettingen kiest de Nederlandse overheid ervoor om scholen open te houden. Wij, studenten van de HAN, vinden dat ondanks dat de overheid dit adviseert een hoge onderwijsinstelling zelf de verantwoordelijkheid moet nemen. Het is duidelijk dat de Nederlandse overheid niet regeert maar reageert op Corona. We willen geen risico lopen, de kans op Corona en 10 dagen quarantaine als beloning voor het schriftelijk maken van een tentamen is niet waar we op zitten te wachten.
We beseffen de gevolgen van het schrappen van de tentamens zelf ook. Geen tentamens betekent dat het opgeschoven word naar de toekomst, waardoor de druk stijgt en er een kans bestaat op studievertraging. Dit weegt echter minder zwaar dan onze gezondheid!
Middels deze petitie willen wij graag kenbaar maken wat wij studenten denken van het besluit om de tentamens schriftelijk af te nemen en we hopen dat de HAN onze mening meeneemt in haar besluiten.
Wij kijken uit naar jullie reactie,
studenten van de HAN
F.H.F. Muller Neem contact op met de schrijver van de petitie
Mededeling van de beheerder van deze websiteWe hebben deze petitie gesloten en de persoonlijke gegevens van de ondertekenaars verwijderd.De Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van de Europese Unie vereist een rechtmatige reden voor het opslaan van persoonsgegevens en dat de gegevens voor een zo kort mogelijke periode worden opgeslagen. |