POLITIEAGENT TOT MAX 62 JAAR
- Petitie
- Mededelingen 44
- Handtekeningen 23 015
- Opmerkingen
- Statistieken
- Privacybeleid
- Extra zichtbaarheid
Quoted post
Gast |
#32 Re:2017-02-23 09:51Hi, ik het met je eens ben dat politiemensen veel meer zouden moeten trainen, met name beroeps trainingen. Als IBT docent was ik er voorstander van om minimaal 1 x per maand beroeps gerichte trainingen te doen. Met je groep, of solo voor andere vaardigheden, bijv schieten. Voor conditie training ben ik een andere mening toegedaan. De fvt hebben we een keer snelwandelend afgelegd en waren nog steeds binnen de tijd, dus daar heb je niet meer dan een basis gezondheid voor nodig. Er was in het verleden dienstsport. Daar kwam echter bijna niemand meer naar toe. Alleen een enkele sportieve colega (die het niet nodig had) De collegas die dat fysiek wel nodig hadden, kwamen nooit opdagen. Die hadden altijd uitvluchten om niet te komen, of gingen gewoon een paar uurtjes later naar het werk, of ipv dienstsport gingens ze regelrecht naar huis. Dus een argument om een paar uur door de dienst betaald te sporten is er m.i niet echt. De fvt is zo eenvoudig, dat je daar tijdens de dienst echt geen conditie voor hoeft op te bouwen. Andere vaardigheden zouden wel veel meer moeten worden gefaciliteerd, zoals het gebruik van gewelds middelen, aanhoud vaardigheden, benaderjngs tactiek/techniek, schieten etc. Dat soort zaken kun je prive niet trainen. En schieten kon je vroeger altijd gratis doen in amsterdam bij APGS schieten, maar zelfs daar moet je tegenwoordig zelf voor betalen. En dat is natuurlijk te schandalig voor woorden. |
Reacties
Gast |
#34 Re: Re:2017-02-23 11:40:10Ten dele eens, maar het gaat er met name om dat men vorig jaar tegen mij zei, als je de toets niet haalt, gaan we er consequenties aan verbinden. (ik dacht niet mee mogen doen met RTGP toets) Opzich is dat idee leuk, de toets verplicht binnen de tijd halen, je zit immers bij de politie, dus er mag inderdaad wel iets van je verwacht worden. Maar... en daar is het mij met name om te doen, waarom wordt er geen tijd en / of middelen ter beschikking gesteld? (los van het feit dat je jezelf ermee hebt als je bewust ongezond leeft) Het idee mijns inziens is, binnen de tijd afleggen en dan consequenties eraan verbinden oké, maar dan wel faciliteren. Kijk en als er dan bijv. dienstsport wordt ingesteld, mensen blijven daar weg, maar halen ook de test niet, dan heeft de baas een heel goed argument om die betreffende collega (indien deze doelbewust niet traind, omstandigheden daarbuiten gelaten) disciplinair te straffen en uiteindelijk te ontslaan. Nou reken dan maar dat er gewoon gesport gaat worden, als je de tijd krijgt en er worden consequenties aan verbonden, maar dat doet men niet... en daar zit mijn punt, wel de lusten, niet de lasten. Kortom, het is min of meer vergelijkbaar met een topsporter, waarvan ze verwachten dat hij tijdens zijn werktijd bijvoorbeeld sponsors bezoekt en dat men dan tegen hem zegt, joh we hadden geen tijd meer om te trainen, maar je moet nog wel even een toernooi winnen volgende week, of je dan thuis nog even wil gaan trainen in je eigen tijd, (gebeurd toch ook niet?)
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2299 Gemaakt: 2025-07-05
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
787 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6128 Gemaakt: 2025-06-15
Gort over de grens moet blijven.
5842 Gemaakt: 2025-06-16
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
120 Gemaakt: 2025-07-08
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9373 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
221 Gemaakt: 2025-07-03
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
364 Gemaakt: 2025-07-03
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15676 Gemaakt: 2024-01-31
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
78 Gemaakt: 2025-07-10
Behoud de NS JongerenDagkaart
2646 Gemaakt: 2025-06-24
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
641 Gemaakt: 2022-05-17
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2991 Gemaakt: 2024-10-23
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
44 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
43 Gemaakt: 2025-07-10
Pak ons buitenzwembad niet af!
1874 Gemaakt: 2025-06-02
Stop de container MSNU9636101!
107 Gemaakt: 2025-07-04
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
89 Gemaakt: 2022-02-14
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3512 Gemaakt: 2024-07-07
Steun Poptempel De Kuip
9404 Gemaakt: 2024-10-12