Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
Quoted post
gast |
#1580 Gemeente f*ckt de burgers nog een keer2016-07-11 14:36Mindere instroom vluchtelingen geen reden af te zien van AZC Gasthuisvelden BREDA - De afgenomen instroom van vluchtelingen is voor de gemeente Breda geen aanleiding iets te veranderen aan het plan voor het asielzoekerscentrum aan de Gasthuisvelden. Dat schrijft wethouder Alfred Arbouw in een brief aan de Bredase gemeenteraad. Volgens hem is er nog steeds behoefte aan opvang en is de opvang ook afgesproken met de regio. In een brief aan Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers (COA) vraagt hij nadrukkelijk om een bevestiging van de afspraak. In het schrijven geeft hij aan dat de verhuizing van de Boschpoort naar het belastingkantoor aan de Gasthuisvelden is afgesproken met de omwonenden. Breda maakte in 2014 met de buurt rond de Boschpoort de afspraak dat het AZC naast de voormalige Koepelgevangenis maximaal twee jaar open zou blijven. Die termijn verloopt in oktober. Arbouw schrijft ook dat de gemeente intensief in overleg is met de omgeving van de nieuwe locatie. “Graag ontvangen we uiterlijk 12 juli een bevestiging van u dat alles conform afspraak voortgang zal hebben”, geeft Arbouw aan het COA aan. Het huurcontract tussen gemeente en COA gaat 28 juli in.
Eerst stadshart een loer draaien door AZC erdoor te drukken, Nu is het niet meer nodig en nu toch weer burgers een loer draaien en doordrammen op 'afspraak is afspraak. Het gaat allemaal ordinair om geld. De gemeente Breda geeft geen f*ck om haar nurgers en nog minder om migranten. Een azc is gewoon een verdienmodel en ze kunnen met'humaniteitsgedachte' hun ego ego strelen . Gatver vieze politieke spelletjes |
Reacties
gast |
#1581 Re: Gemeente f*ckt de burgers nog een keer2016-07-13 13:56:26#1580: gast - Gemeente f*ckt de burgers nog een keer Ja inmiddels zitten de azc's vol met terroristen, maar inkomsten voor de gemeente zijn veul belangrijker dan de veiligheid van de inwoners. En straks maar roepen dat het heul erg is als er iets gebeurd, maar dat het niet voorkomen had kunnen worden. Misschien even reality check voor de dames en heren politici in Breda en dan toch maar de boel gewoon zsm helemaal sluiten ?
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
812 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5863 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2302 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
92 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
384 Gemaakt: 2025-07-03
Geen windmolens op de Grashoek
264 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
81 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1897 Gemaakt: 2025-06-02
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3011 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
109 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
44 Gemaakt: 2025-07-10
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04