Geen AZC in Delft
Quoted post
Delftse |
#216 Re: Denk je eens in dat jezelf moet vluchten2015-10-22 08:37#211: Gijs - Denk je eens in dat jezelf moet vluchten Beste Gijs, de politiek heeft dit verzet veroorzaakt. Als het inderdaad vluchtelingen zijn, en dan bedoel ik gezinnen, vader moeder kinderen, dan zou er geen massaal verzet zijn om die mensen te helpen. Maar het probleem is dat ze ALLES werkelijk ALLES toelaten in Europa en dus ook in Nederland. Hieronder zit zeker 60% gelukzoekers (en zeer waarschijnlijk ook IS figuren) die helemal niet op de vlucht zijn voor oorlogsgeweld. Die 60% zij allemaal jonge kerels, oproerkraaiers die dachten hier met de gouden koets opgehaald te worden.Ze slopen, schreeuwen, protesteren omdat het eten niet goed is, het is te koud, het onderdak is niet wat ze verwacht hadden, dus steken ze het in de fik. Echte vluchtelingen zijn blij dat ze veilig zijn, maar dez gasten niet. Vind je het dan gek dat Nederland in brand staat? Alles wat we hier opgebouwd hebben, ook onze sociale voorzieningen gaan nu naar gelukzoekers die nog nooit ene cent mee betaald hebben. Onze ouderen werden verjaagd uit de zorgtehuizen, was geen geld meer voor. Maar Nu ..... is er wel geld genoeg om er ruifvreters in te zetten. En dan de gelijke rechten, wat zijn dan die gelijke rechten? Ik, jij en alle nederlanders moeten alles betalen, zelfs de armste onder ons. Die nederlanders die maar nét rondkunnen komen steekt het dat die gelukzoekers (met hun dure mobieltjes en internet) alles gratis krijgen en nog een zak geld elke maand op de koop toe. Noem jij dat ook gelijke rechten? Ik gun echte vluchtelingen alles, maar helaas wordt dat moeilijk omdat de regering niet de moeite neemt om het kaf van het koren te scheiden. Tja en dan krijg je dit. Dan kiezen de burgers toch voor hun eigen veiligheid, ook al gaat dat ten koste van de echte vluchtelingen. Weltrusten, slaap lekker verder. |
Reacties
D |
#222 Re: Re: Denk je eens in dat jezelf moet vluchten2015-10-22 10:26:59#216: Delftse - Re: Denk je eens in dat jezelf moet vluchten
Natuurlijk moeten we mensen helpen. Maar het beste is opvang te regelen in de regio en het niet te aantrekkelijk maken hier naar toe te komen. Dat is ook niet in het belang van de achterblijvers. Ik zie het niet als hun fout dat ze hier naar toe willen. De fout is dat wij het te aantrekkelijk maken om hier naar toe te komen. En het wordt ons opgelegd dat wij ze moeten opnemen. Dat is besloten door Europese instituten, het selecte clubje dat in Europa de dienst uitmaakt, Merkel, Hollande, Juncker. Nederland, laat staan de burger, heeft niets te zeggen (net als bij vele andere Europese kwesties). Nederland durft geen tegengas te geven, zoals Hongarije. Met minder middelen kunnen we met opvang in de regio veel meer mensen helpen. In NL kost een asielzoeker tienduizenden euros per per persoon per jaar. Met datzelfde geld kunnen in de regio veel meer mensen worden geholpen. Dat is beter bestede hulp. De landen van waaruit mensen vluchten moeten weer opgebouwd worden. Velen zullen niet terugwillen als het daar weer veilig is. Het helpen opbouwen van een land wordt moeilijker als de besten zijn vertrokken naar elders. Helpen we onszelf dan aan goedkope arbeidskrachten of helpen we het land? Voor ons zelf ontstaat er een minder coherente samenleving, een samenleving naast een samenleving. Want normen en waarden van de meeste (economische) vluchtelingen zijn zeer verschillend.
|
Gast |
#238 Re: Re: Denk je eens in dat jezelf moet vluchten2015-10-23 08:43:50#216: Delftse - Re: Denk je eens in dat jezelf moet vluchten mijn moeder heeft hier tijdens de bezetting de hongerwinter meegemaakt. Dagen gelopen op 4-jarige leeftijd voor een snee brood. Hoe leg je uit dat de vluchtelingen het eten niet lekker vinden?
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
1779 Gemaakt: 2025-03-19
Laat de Turnsport in Ridderkerk niet in hun hemd staan!
662 Gemaakt: 2025-05-03
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
464 Gemaakt: 2025-04-29
Stop het hoofddoekenverbod in provinciale scholen van Oost-Vlaanderen
270 Gemaakt: 2025-05-04
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
879 Gemaakt: 2025-04-16
De Brigati Tifosi moet blijven!
168 Gemaakt: 2025-04-30
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
702 Gemaakt: 2025-04-25
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
324 Gemaakt: 2025-04-22
Krachten bundelen voor behoud gespreide zorg
188 Gemaakt: 2025-04-16
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1322 Gemaakt: 2025-04-25
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
164 Gemaakt: 2025-04-29
Proclamatie Sint-Lucas Gent
125 Gemaakt: 2025-04-30
Laat deel van beschermd stadsgezicht Hulst niet verdwijnen!
116 Gemaakt: 2025-05-02
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
80 Gemaakt: 2025-04-29
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1893 Gemaakt: 2024-07-07
PostNL zit te ver weg voor ons
239 Gemaakt: 2025-04-23
Ahmed Marcouch, Moet Aftreden Als Burgemeester!
45 Gemaakt: 2025-05-05
Laat Musical Blijven!
42 Gemaakt: 2025-05-05
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
42 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1033 Gemaakt: 2025-04-08