Geen AZC in Delft
Quoted post
watisjeprobleem |
#205 KANSLOOS2015-10-21 17:36Wij leven in een vrij land. We hoeven niet bang te wezen dat er bommen op ons huis vallen of dat we worden afgeslacht. Deze mensen hebben alles achter moeten laten, hun land, hun familie/vrienden. Dat doe je niet zomaar. Leef je eens in! Vaak is het zo dat het COA voor de voorzieningen en leefgeld betaalt en niet de gemeente. Wij hebben lege kantoren en plekken zat om deze mensen op te ( tijdelijk) op te vangen. Wij leven in een vrij land waar je alles mag zeggen en denken. En ja er zijn in nederland mensen die niet kunnen rondkomen en ja ik sta ook op wachtlijst voor een huurwoning, ik heb nauwelijks een inkomen maar om daar vluchtelingen de schuld voor te geven...dat is KROM. De problemen die Delft heeft komt doordat gemeente met geld heeft lopen smijten. Het echte probleem ligt daar, die mensen moeten aangepakt worden, wethouders die al jaren leven van wachtgeld die moeten aangepakt worden. Dus wie zijn hier de profiteurs?
|
Reacties
Boris |
#208 Re: KANSLOOS2015-10-21 19:44:09#205: watisjeprobleem - KANSLOOS Beste, De vraagstelling is denk ik niet of er mensen in nood wel of niet geholpen moeten worden, het is meer de vraag of de bezoekers van NL rechtmatig een beroep doen op onze goedheid. 80% jonge mannen is gee realistische afspiegeling van mensen/gezinnen op de vlucht. Dat dient gewoon 50/50 te zijn. Het lijkt dus een overmaat aan gelukszoekers te zijn waar ik iig geen behoefte aan heb. Ik geef er de voorkeur aan dat overheidsgeld (=de door ons betaalde belasting) besteed wordt aan de in NL behorende zorgbehoeftigen ipv aan de bodemloze importput |
WEG-AZC |
#226 Re: KANSLOOS2015-10-22 12:54:52#205: watisjeprobleem - KANSLOOS De gemeente krijgt een toeslag per week per asielzoeker, deze is totaal niet relevant voor de kosten die hiervoor gemaakt zijn / worden. Het kost de gemeente geld, kijk even naar de 1 vandaag docu, zie je de geldwolven van het AZC, zij kiezen bewust voor "blinde" gemeente in financiele moeilijkheden. Tevens denk ik dat wij in Nederland het woord "tijdelijk" niet kennen, wel de woorden : "Generaal pardon". Verder ben ik het met je eens over de ambtenaren in Delft, maar dit gebeurd ook op grotere schaal in Den Haag. Laat ze eerst Delft maar eens goed op de rit krijgen en financieel gezond voordat er een AZC komt.
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2304 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
288 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1902 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3013 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04