wijsteunenAlfredJanssen
Quoted post
Mireille Vanroose |
#219 Dr. Alfred Janssens,2014-10-06 18:05Ik heb een paar van de opmerkingen gelezen maar er zijn evenveel klachten, zowel van patiënten als van collega dokters als de verpleegsters die hem omringen. Het was een crack in zijn job, dit neemt niet weg dat je het menselijke moet overschatten en je patiënten en collega's door je dagelijkse schreeuwpartijen moet onderdrukken. Daar ben ik een voorbeeld van Dr. Janssens vond het een schande dat ik in volle kolieken aanbood op de dienst spoed op een zondag!!! En jullie nu. Weet dat een arts waar je goed behandeld wordt altijd de beste is en aan zijn capaciteiten twijfel ik geen seconde, wel aan zijn persoon en zijn misplaatste arrogantie |
Reacties
Gast |
#222 Re: Dr. Alfred Janssens,2014-10-06 19:52:55#219: Mireille Vanroose - Dr. Alfred Janssens, Als verpleegkundige op de spoedopname in Damiaan wens ik hier even op te reageren. U hebt blijkbaar een slechte ervaring met Dr. Janssen, en wie ben ik om dat in twijfel te trekken? Toch wil ik even onze ervaringen op spoedopname met deze arts schetsen - ze staan in schril contrast met wat u zegt! Dr. Janssen is misschien niet de meest makkelijke persoon, maar wordt vooral (of zelfs alleen maar) 'ambetant' in situaties waar er niet gebeurt wat hij vraagt. Als het echter verloopt zoals hij het vraagt en zoals het dus hoort, dan is hij voor 100% correct, altijd en overal. En is dit niet wat de patiënt verwacht? Verwacht de patiënt niet dat ieder lid van het team precies doet wat van haar of hem verwacht wordt, zodat het eindresultaat perfect is? Vanuit spoedopname mogen we hem steeds opbellen. STEEDS is zijn antwoord: ik kom. STEEDS staat hij er ook binnen de kortste tijd. En met STEEDS bedoel ik elk moment van de dag, de week of het jaar. Weekdag, weekend, feestdag, dag en nacht, ALTIJD! Jammer dat hij weg moet, want hij is een uitermate gedreven en bekwaam chirurg, die STEEDS voor iedereen klaar staat, ongeacht achtergrond, religie, geslacht, rijk of arm, jong of oud.
|
Gast |
#334 Re: Dr. Alfred Janssens,2014-10-14 15:49:22#219: Mireille Vanroose - Dr. Alfred Janssens, Ja Mireille, laat het een troost zijn,jij bent één van de zovelen. Wees één ding zeker,want na zo'n arrogantie zou je soms als patient beginnen twijfelen aan jezelf, het ligt niet bij jou! Maar aan DE PAREL van een dokter. |
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Behoud de NS JongerenDagkaart
2533 Gemaakt: 2025-06-24
🆘 Red voetbalvereniging Batavia’90 – Laat de gemeente niet wegkijken!
713 Gemaakt: 2025-06-28
Steun Poptempel De Kuip
9360 Gemaakt: 2024-10-12
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
5275 Gemaakt: 2025-06-15
Gort over de grens moet blijven.
5536 Gemaakt: 2025-06-16
Stop het visieloze RUP voor Schildestrand
273 Gemaakt: 2025-06-25
Pak ons buitenzwembad niet af!
1811 Gemaakt: 2025-06-02
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
100 Gemaakt: 2025-07-03
Widjai bezorger post nl
185 Gemaakt: 2025-06-25
Nee tegen een moskee
194 Gemaakt: 2025-06-20
Geen windmolens op de Grashoek
52 Gemaakt: 2025-07-03
Betonstop Maria-ter-heide/ Brasschaat
250 Gemaakt: 2025-06-17
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
523 Gemaakt: 2022-05-17
Tegen het rookverbod op terassen
1276 Gemaakt: 2025-02-02
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3480 Gemaakt: 2024-07-07
Breng buslijn 461 en de sneltram terug op koers – genoeg omwegen, tijd voor oplossingen!
73 Gemaakt: 2025-06-23
📢 Petitie: Een zebrapad aan de school in Ronse – voor de veiligheid van onze kinderen!
22 Gemaakt: 2025-06-27
Juf Annick moet blijven in het Mijltje!
80 Gemaakt: 2025-06-24
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2913 Gemaakt: 2024-10-23
STOP ASIELCENTRUM IN SCHILDE!
1012 Gemaakt: 2025-06-05