Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Gast |
#8189 Re: Zaterdag pro-Palestina-demonstratie in Amsterdam2014-08-23 15:41#8179: - Zaterdag pro-Palestina-demonstratie in Amsterdam Nee als er Joden bij betrokken zijn dan zijn ze er als de kippen bij die hypocrieten. Misschien net zo hypocriet als jullie er als de kippen bij zijn zodra het om moslims gaat? Geef nu maar toe, zodra het woord 'moslim' of 'islam' valt, dan staan je nekharen al rechtop. Toch? |
Reacties
Gast |
#8192 Re: Re: Zaterdag pro-Palestina-demonstratie in Amsterdam2014-08-23 15:50:51#8189: - Re: Zaterdag pro-Palestina-demonstratie in Amsterdam Misschien net zo hypocriet als jullie er als de kippen bij zijn zodra het om moslims gaat?
NEE MAESTRO, ziet u wel dat u niet leest. Mijn haren staan op wanner mensen schreeuwen "alle joden naar het gas! Zakhar zakhar al jahoed! (dood aan alle joden) Mijn haren staan op wanneer, na 70 jaar vrijheid en twintig miljoen doden, mensen WEER met hakenkruizen in mijn land opduiken. Mijn haren staan op wanneermensen se ISIS vlag in mijn land zwaaien, wanner dezelfde vlag op de lijken van duizenden onschuldige mensen heeft gezwaait. Mijn haren staan op als iemand -wie dan ook- voor mijn neus komt vertellen dat ÏSIS-fan zijn is niet tegen de wet en moet kunnen"terwijl minder dan 1 week geleden een ISIS-fan (niet daar opgegroeid maar vanaf het westen daar naartoe afgereis) met een mes een onschuldige man onthoofd! Mijn haren staan op want ik heb zelf de nazi niet zien zulke gruwelijkeden doen, kinderen in leven begraven, mensen kruizigen, mensenhoofden op spitzen zetten en ermee op de foto gaan, kinderen in stukken gehakt enz... Mijn haren staan op wanneer al dit gebeurt en mensen cool blijven, alsof het niet ernstig is. Sterker nog, ze komen op dit petitie site te verklaren dat "fan-zijn: het moet kunnen!"
VOOR ALLE DEZE DINGEN STAAN MIJN HAAR OP! Ik zal niet zwijgen omdat u, of een imam, aanstoot neemt. Ik maak geen veschil of het een nazi is, een kmer rouge, een ISIS-mongool, en of het u wel ziet zitten of niet. Mijn geweten schreeuwt als een gek en u zal de zwijg niet erop leggen. |
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
809 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
312 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5863 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2302 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
698 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
92 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
384 Gemaakt: 2025-07-03
Geen windmolens op de Grashoek
263 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
81 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1897 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
109 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3011 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
44 Gemaakt: 2025-07-10
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04