Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Gast |
#7301 Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-13 11:08
Wat is uw reactie eigenlijk op onderstaande tekst, welke ik even gekopieërd heb?
Ik ben helemaal niet eens met u. Dat het fatsoen van mensen vervaagt, okee, weten we al. We vernemen het. Economie is slecht, de belastingen worden steeds hoger, huizen kunnen onmogelijk worden verkocht, echtsheidingen maken mensen financieel kapot, spanningen, kinderen zijn dislektisch, hebben ADAD, kunnen moeilijk leren, second love, enz...Resultaat: normen en waarden worden niet altijd stipt nageleeft. Dat klopt, maar mensen blijven de juiste normen verdedigen. Mensen reageren verontwaardigd naar deze incidenten. NEdrlanders nemen andere "Tokkies"kwalijk, en blijven tog voor vrijheid en democratie kiezen. Het is niet waar dan Nederlanders de normen en waarden allen in relatie met allochtonen noemen! Het kan makkelijk geverifieerd worden. Dit is de eerste punt, en de tweede punt is: het feit dat iemand onbeschoft wordt of op second love gaat zoeken heeft niets te maken met het chanteren "moord an alle Joden", met de sharia te claimen, met een verbod op filmen op de openbare weg te zetten (en dit alles okee vinden wanneer door andere gepleegd wordt). Er is een groep mensen (demonstranten) die dit alles goed vindt, en de politiek (de heer van Aartsen) vertrouwt dat "geen strafbare feiten zijn geconstateerd". Wat zou gebeuren als een groep aanhangers van Hayan Hirshi Ali zou schreuwen "dood an alle moslims, maak se af, aan de gas, volkenmoordenars en onthoofderaars, wrouwenverminkeraars, weg ermee". Iedereen zou wild worden "Ben je gek of wat? Wat heeft Aboutaleb met de onthoofders en de vrouwenverminkers mee te maken? Waarom moet hij dood?"en let op, Aboutaleb heeft een dubb ele paspoort, hij is half burger van NEderland en half van een andere land. De Joodse burgers van Nederland zijn Nederlanders! Een groep mensen op straat schreeuwt dat ze dood moeten, er is politie aanwezig, MET bovendien EEN VERTAALER die vanuit het Arabisch kan vertalen, zodat ook de Arabische kreten kunnen verstaan worden, en de politie "constateert"niets vreemds aan de hand (terwijl begin Julie dit al zich voor had gedaan). Nu is het 24 Juli, en hetzelfde gebeurt. Jozias van Aartsen moet een commentaar leveren en hij zegt: we hebben niets strafbaar geconstateerd.
En afgelopen Zondag, bij de demonstratie voor vrijheid, de groep verschijnt WEER, met dezelfde ISIS vlaggen, met de bivakmoetsen, en ook met stenen! Nu gaan ze stenen gooien.
|
Reacties
Gast |
#7317 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-13 12:23:02#7301: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Het is tuig inderdaad. |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Gort over de grens moet blijven.
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Respecteer de euthanasiewet
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
1045 Gemaakt: 2025-07-05
Behoud de NS JongerenDagkaart
2577 Gemaakt: 2025-06-24
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
245 Gemaakt: 2025-07-03
Gort over de grens moet blijven.
5606 Gemaakt: 2025-06-16
Steun Poptempel De Kuip
9378 Gemaakt: 2024-10-12
🆘 Red voetbalvereniging Batavia’90 – Laat de gemeente niet wegkijken!
715 Gemaakt: 2025-06-28
Stop het visieloze RUP voor Schildestrand
310 Gemaakt: 2025-06-25
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
577 Gemaakt: 2022-05-17
Pak ons buitenzwembad niet af!
1834 Gemaakt: 2025-06-02
Geen windmolens op de Grashoek
90 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
5283 Gemaakt: 2025-06-15
Stop de container MSNU9636101!
64 Gemaakt: 2025-07-04
Betonstop Maria-ter-heide/ Brasschaat
273 Gemaakt: 2025-06-17
Tegen het rookverbod op terassen
1282 Gemaakt: 2025-02-02
Laat de johannesschool bestaan
465 Gemaakt: 2025-06-16
Breng buslijn 461 en de sneltram terug op koers – genoeg omwegen, tijd voor oplossingen!
74 Gemaakt: 2025-06-23
Nee tegen een moskee
205 Gemaakt: 2025-06-20
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
65786 Gemaakt: 2023-01-17
Widjai bezorger post nl
194 Gemaakt: 2025-06-25
❌ Petitie tegen de locatie van de nieuwe brandweerkazerne in Nieuwpoort
221 Gemaakt: 2025-06-18