Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Gast |
/ #7301 Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-13 11:08
Wat is uw reactie eigenlijk op onderstaande tekst, welke ik even gekopieërd heb?
Ik ben helemaal niet eens met u. Dat het fatsoen van mensen vervaagt, okee, weten we al. We vernemen het. Economie is slecht, de belastingen worden steeds hoger, huizen kunnen onmogelijk worden verkocht, echtsheidingen maken mensen financieel kapot, spanningen, kinderen zijn dislektisch, hebben ADAD, kunnen moeilijk leren, second love, enz...Resultaat: normen en waarden worden niet altijd stipt nageleeft. Dat klopt, maar mensen blijven de juiste normen verdedigen. Mensen reageren verontwaardigd naar deze incidenten. NEdrlanders nemen andere "Tokkies"kwalijk, en blijven tog voor vrijheid en democratie kiezen. Het is niet waar dan Nederlanders de normen en waarden allen in relatie met allochtonen noemen! Het kan makkelijk geverifieerd worden. Dit is de eerste punt, en de tweede punt is: het feit dat iemand onbeschoft wordt of op second love gaat zoeken heeft niets te maken met het chanteren "moord an alle Joden", met de sharia te claimen, met een verbod op filmen op de openbare weg te zetten (en dit alles okee vinden wanneer door andere gepleegd wordt). Er is een groep mensen (demonstranten) die dit alles goed vindt, en de politiek (de heer van Aartsen) vertrouwt dat "geen strafbare feiten zijn geconstateerd". Wat zou gebeuren als een groep aanhangers van Hayan Hirshi Ali zou schreuwen "dood an alle moslims, maak se af, aan de gas, volkenmoordenars en onthoofderaars, wrouwenverminkeraars, weg ermee". Iedereen zou wild worden "Ben je gek of wat? Wat heeft Aboutaleb met de onthoofders en de vrouwenverminkers mee te maken? Waarom moet hij dood?"en let op, Aboutaleb heeft een dubb ele paspoort, hij is half burger van NEderland en half van een andere land. De Joodse burgers van Nederland zijn Nederlanders! Een groep mensen op straat schreeuwt dat ze dood moeten, er is politie aanwezig, MET bovendien EEN VERTAALER die vanuit het Arabisch kan vertalen, zodat ook de Arabische kreten kunnen verstaan worden, en de politie "constateert"niets vreemds aan de hand (terwijl begin Julie dit al zich voor had gedaan). Nu is het 24 Juli, en hetzelfde gebeurt. Jozias van Aartsen moet een commentaar leveren en hij zegt: we hebben niets strafbaar geconstateerd.
En afgelopen Zondag, bij de demonstratie voor vrijheid, de groep verschijnt WEER, met dezelfde ISIS vlaggen, met de bivakmoetsen, en ook met stenen! Nu gaan ze stenen gooien.
|
|
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Respecteer de euthanasiewet
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1306 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
566 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
315 Gemaakt: 2025-04-29
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
226 Gemaakt: 2025-04-22
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
727 Gemaakt: 2025-04-16
De Brigati Tifosi moet blijven!
139 Gemaakt: 2025-04-30
PostNL zit te ver weg voor ons
236 Gemaakt: 2025-04-23
Proclamatie Sint-Lucas Gent
102 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
102 Gemaakt: 2025-04-29
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
915 Gemaakt: 2025-03-19
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1013 Gemaakt: 2025-04-08
the missing link moet blijven
121 Gemaakt: 2025-04-10
Steun familie babayants
5173 Gemaakt: 2024-07-11
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22798 Gemaakt: 2020-06-30
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15743 Gemaakt: 2025-01-19
Nee tegen AZC VLD-Holy
4849 Gemaakt: 2025-04-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1857 Gemaakt: 2024-07-07
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
35 Gemaakt: 2025-04-29
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
33 Gemaakt: 2025-04-29
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
78 Gemaakt: 2025-04-14