Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Gast |
#6167 Re: Re: Re: Lees de grondwet er eens op na, kun je dan oordelen.2014-08-02 14:03#6165: - Re: Re: Lees de grondwet er eens op na, kun je dan oordelen. Lees nog eens goed en dan kun je dan oordelen. |
Reacties
een mens |
#6176 Re: Re: Re: Re: Lees de grondwet er eens op na, kun je dan oordelen.2014-08-02 14:26:35#6167: - Re: Re: Re: Lees de grondwet er eens op na, kun je dan oordelen. Gast, moet ik stukje bij beetje jou eigen uitleg met jou lezen? Vooruit, dan: "Maar de rechter kan je achteraf wel straffen, als je iets zegt of schrijft dat niet mag volgens een ander artikel van de Grondwet of een andere wet." Als Jozias van Aartsen dit weet, had hij moeten weten dat tenminste de nazisaluut verboden is. Bovendien, iedere persoon met gezond verstand (die maandelijkse veel minder dan hem verdient) weet dat roepen tot moord kwetsend is voor de persoon waartegen het woord geroepen. Na het lezen in de kranten en na deze petitie, toen hij (achteraf) hoorde wat werkelijk gebeurd is, had hij, ipv zich verontschuldigen, meteen moeten optreden tegen diegenen die met de nazisaluut de wet hebben geschonden. Hij heeft daartegen gezegd "sorry, geen strafbare feiten zijn door de politie geconstateerd", in plaats had hij moeten zeggen "what the fu*k, dat kan niet! er is iets heel slecht gaande in mijn gemeente. Ik zal onmiddelijk de politiecorps van Den Haag op een speciale spoedcursus zetten om de nazisaluut te leren herkennen, en dat in de Nederlandsche wet verboden is, dat het roepen tot jodenmoord kwetsend is voor de joodse burgers, en daarom strafbaar, dat het roepen tot volksmoord niet alleen millennia achterlijk maar ook kwetsend is voor alle democratische mensen en voor alle Ajaxfans! Dan had hij moeten zeggen: diegenen die dat hebben gedaan zal ik meteen laten opzoeken (net als de vandalen van project X) en laten betalen voor al de schade die ze hebben verricht: aan die journaliste, aan alle joodse burgers in mijn stad, aan alle nog levende slachtoffers van de hakenkruizen, en aan de rechtsstaat.
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
828 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5868 Gemaakt: 2025-06-16
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9390 Gemaakt: 2025-06-04
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2306 Gemaakt: 2025-07-05
Geen windmolens op de Grashoek
292 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
702 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
390 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
83 Gemaakt: 2025-07-08
Pak ons buitenzwembad niet af!
1910 Gemaakt: 2025-06-02
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
60 Gemaakt: 2025-06-26
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6140 Gemaakt: 2025-06-15
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3014 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2651 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10