Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Goedemorgen |
#1117 Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-07-27 21:48#1106: De boemerang - Re: Re: Re: Re: Re: Lees je mijn woorden wel? Haha. Ik heb u verteld dat ik het vijf jaar zo heb gedaan en het niet werkt. Het werkt toch al die jaren al niet, zoals de overheid ook wil dat we het doen, met die thee en koekjes. Sterker nog het wordt alleen maar erger dat mensen zich niet meer veilig voelen of dacht u dat de onrust die te voelen is onder de mensen iets van de afgelopen week is. Mijn leefomgeving is prima geworden, nadat ik duidelijk heb gemaakt dat er met mij niet te sollen valt! En dat is mijn beste keuze ooit geweest. Dat ik telkens aanhaal dat ik het niet vind kunnen dat dat er door de straten wordt geroepen dood aan de joden, is omdat daar deze petitie overgaat! En niet een praatgroep voor thuispsychologen die denken anderen nog te kunnen bekeren waar u nu hier mee bezig bent met alle respect. Open uw ogen. Punt klaar nu. U uw mening en ik de mijne.
|
Reacties
De boemerang |
#1122 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-07-27 22:00:43#1117: Goedemorgen - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lees je mijn woorden wel? Haha. Ik heb u verteld dat ik het vijf jaar zo heb gedaan en het niet werkt. Het werkt toch al die jaren al niet, zoals de overheid ook wil dat we het doen, met die thee en koekjes. Sterker nog het wordt alleen maar erger dat mensen zich niet meer veilig voelen of dacht u dat de onrust die te voelen is onder de mensen iets van de afgelopen week is. Mijn leefomgeving is prima geworden, nadat ik duidelijk heb gemaakt dat er met mij niet te sollen valt! En dat is mijn beste keuze ooit geweest. Dat ik telkens aanhaal dat ik het niet vind kunnen dat dat er door de straten wordt geroepen dood aan de joden, is omdat daar deze petitie overgaat! En niet een praatgroep voor thuispsychologen die denken anderen nog te kunnen bekeren waar u nu hier mee bezig bent met alle respect. Open uw ogen. Punt klaar nu. U uw mening en ik de mijne. Misschien had u zes jaren moeten proberen, of zeven? Ik ken uw poging niet, dus kan ik niet oordelen over de invulling ervan. Maar het gaat ook niet om de thee en koekjes, dat zijn spiegeltjes en kralen, maar dan op z'n Hollands zuinig. Uw leefomgeving is prima zolang de angst die u gecreëerd heeft, werkt. Zodra de ander zich sterker voelt, zal hij uw territorium overnemen. Zo werkt het bij dieren en dus ook bij mensen, al vele miljoenen jaren. U gaat dat niet veranderen. Tenzij de grens verdwijnt. Ik zie wat ik zie, u ziet dat niet. Dus zult u uw ogen moeten openen. Dit alles heeft helemaal niets met psycholgie te maken. Waarom blijft u daar toch steeds op hameren? |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8199 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4525 Gemaakt: 2024-07-07
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3113 Gemaakt: 2025-07-23
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
341 Gemaakt: 2025-08-25
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3992 Gemaakt: 2024-10-23
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
428 Gemaakt: 2025-08-29
NEE tegen een AZC Hoorn
3445 Gemaakt: 2024-09-21
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
105 Gemaakt: 2025-09-06
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1099 Gemaakt: 2025-08-03
Geen uitbreiding fietszone Brugge
631 Gemaakt: 2025-08-23
Behoud voortbestaan Stationslocatie kermis Voorhout
340 Gemaakt: 2024-07-16
AZC Dordrecht
619 Gemaakt: 2024-01-04
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1403 Gemaakt: 2025-02-21
Laat onze zeeklassen toch doorgaan!
70 Gemaakt: 2025-08-31
Erkenning stilgeboren kindje
192 Gemaakt: 2025-08-23
Pak ons buitenzwembad niet af!
2194 Gemaakt: 2025-06-02
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
36 Gemaakt: 2025-08-18