YES2morrowlandXL

Quoted post

TML23

#145 Re: t

2014-01-31 21:50

#140: linneke - t

Linneke wa moet ik dan zeggen van de lokerese feesten .. das 10dagen achter elkaar en is helemaal in het centrum geleggen voor het marktplein ... ik hoor hier wel geen mensen klagen en daar ist 1 en al klagen , de locatie maakt totaal nie uit . de mensen kunnen gewoon tegen niks meer tegen !

iedereen is trouwens jong geweest , of zijn ze da daar allemaal vergeten of nie geweest misschien???? da ze onze trots , de trots van de jongeren willen verzuren en willen tegenwerken kan echt niet , we leven trouwens allemaal maar 1 keer en moeten er van genieten nu het nog kan , voor je het weet is je leven voorbij en dat weetk spijtig genoeg maar al te goed door het verlies van mijn lievensgenietende broer !

Reacties

linneke

#150 Re: Re: t

2014-01-31 22:20:08

#145: TML23 - Re: t

ik heb helemaal geen probleem met de muziek, mijn probleem ligt em bij het inpalmen van het domein. het kan niet dat 1 festival van het begin van de lente tot einde zomer een recreatie domein inpalmt en een heel publiek domein inricht alsof het van hun is.

de werken die voor dit 1e festival de komende jaren geplant staan zijn niet om aan te zien... ze veranderen de hele infrastructuur naar hun zin en daarvoor moet derecreatie fors inbinden. voor een recreatie domein zou recreatie net op de eerste plaats moeten komen!

ik neem aan de ze voor de lokersefeesten geen 100 tal bomen gaan kappen en een brug van 500m gaan bouwen en waterafvoer veranderen en een tunnel met een hele nieuwe weg naar een dijk gaan aanleggen en nog veel meer werken. sinds vorig jaar ziet TML het zo... festival eind juli, opkuis augustus, herfst en winter om hun plannen wat uit te werken, lente + juni om zoveel mogelijk werken uit te voeren, juli voor opbouw en festival en dan sluiten ze het domein maar af van juli tot midden augustus.