Geen Mega Windmolenpark te Horendonk
Quoted post
oog van de storm |
#222013-10-23 06:38Natuurlijk doen de Mega windy,s het voor het geld. Ofwel laat je de electrabellen je zuur verdiende centjes netjes naar Frankrijk (gdf suez) sluizen of je houdt er rekening mee dat de lokale ondernemers mee op de energietrein springen. Rurale ontwikkeling en meer kansen voor plaatselijke ondernemers ??? Als er spijkers met koppen geslagen moeten worden, er word veel geroepen over het landelijk karakter, en het open karakter, moeten daar wel mensen wonen horen ze niet thuis in de woonkernen. Hier op horendonk word het bos nog steeds volgezet met permanent bewoonde weekendhuisjes, weg met bos en rust. En maar afgeven op een initiatief van lokale mensen vanuit je bevoorrechte positie om op den buiten te mogen wonen wat niet voor iedereen weg is gelegd, hypocriet toch |
Reacties
gast |
#23 Re:2013-10-24 10:58:02Een bevoorrechte positie zegt u? De huizen die in het gebied van Horendonk staan, zijn alles behalve de villa´s waar u waarschijnlijk in (wenst) woont. Het zijn veelal normale mensen die de keuze hebben gemaakt om op grotere afstand van woonkernen te wonen. Een keuze die velen zouden kunnen maken indien ze dit zouden wensen. De Prijzen van de woningen zijn in deze regio heus niet hoger als ergens anders. Veel mensen verkiezen echter het comfort van dichterbij de bakker, de slager, uitvalswegen te wonen. Dat is gemakkelijker... U stelt dat mensen die al heel hun leven in deze regio wonen maar beter verhuizen naar woonkernen. Gaat u (Mega Wind?) dit bekostigen? En als u zelf zo duidelijk stelt dat het om geld te doen is, gaat u ook vrijwillig de verwachte waardevermindering (+/-15%) van alle getroffen onroerende goederen vergoeden? Dat zou ik wel eens willen zien. Dus zoals u zelf zegt: het gaat de Mega Windy´s om geld. Vijf lokale ondernemers zullen er aan verdienen en honderden gezinnen zullen geld verliezen als dit droevige initiatief zal doorgaan.
|
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
793 Gemaakt: 2025-07-08
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2299 Gemaakt: 2025-07-05
Gort over de grens moet blijven.
5850 Gemaakt: 2025-06-16
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
159 Gemaakt: 2025-07-15
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6134 Gemaakt: 2025-06-15
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9377 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
232 Gemaakt: 2025-07-03
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
367 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
83 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
668 Gemaakt: 2022-05-17
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
123 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15676 Gemaakt: 2024-01-31
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
58 Gemaakt: 2025-07-08
Behoud de NS JongerenDagkaart
2648 Gemaakt: 2025-06-24
Pak ons buitenzwembad niet af!
1883 Gemaakt: 2025-06-02
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
43 Gemaakt: 2025-07-10
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
92 Gemaakt: 2022-02-14
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3522 Gemaakt: 2024-07-07
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2993 Gemaakt: 2024-10-23
Stop de container MSNU9636101!
108 Gemaakt: 2025-07-04