Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
Bredanaar |
/ #1565 Gevangenisdirectie stopt roof televisies in doofpot2016-04-22 06:48-azc geplunderdAlphen aan den Rijn - Asielzoekers die een half jaar in de gevangenis van Alphen aan den Rijn zijn opgevangen, hebben het gebouw gestript. Hoewel de Dienst Justitiële Inrichtingen de diefstal in de doofpot stopt, blijkt uit interne documenten dat er wel degelijk een grootschalige roof heeft plaatsgevonden. Goed ingevoerde bronnen meldden eerder aan De Telegraaf dat onder andere veel televisieschermen zouden zijn verdwenen. In de bajes van Alphen aan den Rijn werden sinds oktober 1140 vluchtelingen een half jaar gehuisvest. Inmiddels wordt de gevangenis weer gereed gemaakt voor het herbergen van 268 arrestanten. De schermen werden volgens de bronnen door de opgevangen asielzoekers verkocht. Zowel in de periode dat de asielzoekers net gevestigd waren als tijdens hun vertrek verdwenen er kostbare spullen, zeggen de bronnen. Uit een intern document, dat bij De Telegraaf terechtkwam nadat woordvoerder Jaap Oosterveer de diefstal ontkende, blijkt dat bij het vertrek alleen al zestien televisies zijn verdwenen. De schermen waren niet, zoals normaliter wel in cellen gebeurt, vastgezet met speciale beugels. Daarvoor waren er ook al veel incidenten, waarbij de politie 51 keer in actie kwam. Er waren vechtpartijen en aanrandingen. Handel in drugs, alcohol en sigaretten werd eveneens geconstateerd. Ook werd er melding gemaakt van vermoedens van ronselen. Een van de bewoonsters is na een bedreiging zelfs naar een blijf-van-mijn-lijfhuis gebracht. Tot twee maal toe vonden er ook diefstallen plaats buiten het asielzoekerscentrum, bijvoorbeeld in een elektronicazaak, waarvan één keer aangifte werd gedaan. Triest dieptepunt was de zelfmoord van een asielzoeker. Daarnaast werden nog drie andere zelfmoordpogingen gerapporteerd, blijkt uit het incidentenoverzicht dat eveneens in handen is van deze krant. Afgelopen dagen werd het plan geopperd om zogeheten ’aso-asielzoekers’ in de gevangenis van Alphen aan den Rijn op te vangen. Burgemeester Liesbeth Spies voelt daar echter niets voor.
Alstublieft: Hand ophouden, alles gratis krijgen en dan nog alles wat los en vast zit jatten en de ruimtes zo smerig achterlaten dat professionele schoonmaakbedrijven hun stront moeten komen opruimen. WELKOM REFUGEES ! Dat moeten wel heeeel grote bruggen worden die spindoctor Depla gaat slaan. EN Van Lunteren,..... ?? zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
❗ Red de Schoolsportdagen in Gent ❗
529 Gemaakt: 2025-05-12
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
2336 Gemaakt: 2024-07-07
Freerunparkje Meerland
396 Gemaakt: 2025-05-06
STOP het hoofddoekenverbod
494 Gemaakt: 2025-05-08
Behoud foodtruck Cakelicious
147 Gemaakt: 2025-05-10
Nee tegen azc
145 Gemaakt: 2025-05-13
Geen nieuw gemeentehuis voor gemeente Het Hogeland
82 Gemaakt: 2025-05-08
Omheind hondenrenveld Oosterhof
74 Gemaakt: 2025-05-15
BBQ'en met de eerste zonnenstralen van de dag!
57 Gemaakt: 2025-05-10
Laat deel van beschermd stadsgezicht Hulst niet verdwijnen!
190 Gemaakt: 2025-05-02
STOP het hoofddoeken verbod
109 Gemaakt: 2025-05-06
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
1936 Gemaakt: 2025-03-19
Laat de Turnsport in Ridderkerk niet in hun hemd staan!
1148 Gemaakt: 2025-05-03
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1078 Gemaakt: 2025-04-08
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
526 Gemaakt: 2025-04-29
Huurdersinitiatief voor meer picknicktafels op de Sterre
103 Gemaakt: 2025-05-03
Krachten bundelen voor behoud gespreide zorg
246 Gemaakt: 2025-04-16
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
401 Gemaakt: 2025-04-22
Meer veiligheid in Rotselaar-Heikant
279 Gemaakt: 2025-05-07
Zwarte rook boven Gent
23 Gemaakt: 2025-05-16