Geen draagkracht in Zoetermeer voor bouw nieuwe gebedsruimte
Gast |
/ #1025 Re:2011-10-19 12:44Ik ben het helemaal met je eens, maar het feit dat wij in andere landen geen kerk kunnen bouwen doet er voor de politiek niet toe. Wij willen ons immers niet identificeren aan deze landen. Wij leven in een open samenleving....Helaas is de tegenhanger dat Nederland zich op deze wijze steeds meer als een zodanig land gaat profileren en zelfs bereid is financieel op te draaien voor deze ellende. Wij draaien op voor de kosten van de mislukte integratie, de criminaliteit, de leerachterstanden (en stimuleren tegelijkertijd les in eigen taal en cultuur in de moskee), eerwraak, onderdrukking van vrouwen, verpauperen van wijken, enz, politie- en recherche inzet, alle gebeurtenissen die ons land NIET EIGEN zouden moeten worden. En wat te denken van de recente politieke missers van homohaat en wegpesten van homo's? Altijd wordt dit weggezet met het argument dat dit "slecht een kleine groep raddraaiers betreft". Helaas wijzen de cijfers uit dat dit "ongewenst gedrag" bij allochtonen in verhouding vele malen hoger ligt, dan die onder de autochtonen en ook de gevangenisbezetting zich niet afspiegeld aan de verhoudingen in onze samenleving. In plaats van hier van te leren en te kijken welke wijze van integreren WEL succesvol zijn geweest besluit de politiek wederom een bolwerk van stimuleren van eigen cultuur en alle ellende die daarmee samenhangt in een goed geintegreerde woonwijk te plaatsen onder de noemer multi culti, waarbij m.i. slechts één cultuur wordt bediend. Incidenten van bedreiging, homohaat en mishandeling, OOK in deze wijk, worden in de doofpot gestopt en opzettelijk uit de pers gehouden. Integreren prima, maar op deze manier: NEE Belangrijk thema in deze wijk is dan wel de veiligheid. Afspraken worden gemaakt, maar garanties kunnen nooit worden afgegeven. Wat als achteraf blijkt dat afspraken niet worden nageleefd, de orde door gebrek aan blauw niet gehandhaafd kan worden? Wat zegt de gemeente dan: buurtbewoners PECH GEHAD?????? De bestuurders weten allang wat zij kunnen verwachten, dat hebben we allemaal kunnen zien bij de info-avond. Niet voor niets een grote inzet aan politie en ME. Is dit wat zij hun burgers van Zoetermeer gunnen??? Multi culti boven veiligheid van zowel moslims als buurtbewoners. Onbegrijplijk! |
|
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8279 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4580 Gemaakt: 2024-07-07
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
345 Gemaakt: 2025-08-25
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3136 Gemaakt: 2025-07-23
NEE tegen een AZC Hoorn
3492 Gemaakt: 2024-09-21
Voor de definitieve afsluiting van de Sint-Veroonsstraat voor het transitverkeer
149 Gemaakt: 2025-09-06
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
124 Gemaakt: 2025-09-06
Tijd voor een migratiestop
107 Gemaakt: 2025-08-25
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1128 Gemaakt: 2025-08-03
AZC Dordrecht
620 Gemaakt: 2024-01-04
Geen uitbreiding fietszone Brugge
639 Gemaakt: 2025-08-23
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1415 Gemaakt: 2025-02-21
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
432 Gemaakt: 2025-08-29
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
Erkenning stilgeboren kindje
194 Gemaakt: 2025-08-23
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
41 Gemaakt: 2025-08-18
Pak ons buitenzwembad niet af!
2196 Gemaakt: 2025-06-02
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
23083 Gemaakt: 2020-06-30