Aanlijn- en muilkorfplicht en fokverbod gevaarlijke honden.
Jos |
/ #132 Re:nou niet helemaal waar Mirelle2013-08-17 01:45Nou een vechthond is gefokt om te doden, en dat zit hem in de genen, dat wordt er in gefokt, want daar gaat het zich toch om bij een vechthond, hij moet killen en winnen, dat is precies hetzelfde als een bordercollie die gefokt wordt om schapen te drijven, dus wat je hier verteld is niet helemaal waar, de beginselen van extreme agressie zitten in de genen bij zo'n vechthond. Ieder hond kan agressief gedrag tonen, maar bij een normale gezins hond is het niet gelijk extreem en voor een mens beheersbaar, dus niet dodelijk, als een vechthond die extreme agressie vertoond dan kan de eigenaar er zelf niet veel meer aan doen, hij loopt zelfs een grote kans dat hij zelf gebeten wordt als hij zou ingrijpen. Trouwens word ik liever door een teckel gebeten dan door een Mastiff of een pitbull, als je ooit bent aangevallen of laten we het minder erg zeggen, je normale gezins hond wordt aangevallen door zo'n dier, en in stukken gescheurt voor je ogen, zonder dat je er iets tegen kan doen, zelfs de eigenaar van zo'n hond kan vaak niks meer doen, dan weet je wel anders, het is een trauma dat je nooit meer in je leven zal vergeten, en het komt steeds vaker voor hoor. Trouwens ik lees nooit dat een teckel een mens heeft dood gebeten, wel vaker dat een pitbull of een Mastiff dat doet of natuurlijk 1 van de andere vechthonden rassen die er zijn, dus deze lijst zegt gewoon niks, ze moesten eens een lijst maken van dood gebeten honden en mensen, dan denk ik dat vele vechthonden heel hoog eindigen, denk je niet, in ieder geval hoger dan een teckel. Maar laten we het maar allemaal ontkennen en gewoon verder leven, tot dat er weer eens een mens wordt dood gebeten, en dan praten we er weer een weekje over, waarna we dat voorval ook weer vergeten. Trouwens wat zou er eigenlijk gebeuren als een eigenaar van een hond die aangevallen word of gewoon iemand die aangevallen wordt zich verdedigd, en bijvoorbeeld zo'n vechthond verwond of dood, is het dan een dierenbeul........ ik laat in ieder geval mijn hond niet dood bijten, ik sta er ook niet meer hopeloos bij hoe mijn hond word gebeten, na twee keer te zijn aangevallen vind ik het wel genoeg, geen derde keer meer voor mij, de gevolgen zijn voor de vechthond eigenaar. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2289 Gemaakt: 2025-07-05
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6128 Gemaakt: 2025-06-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
787 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5833 Gemaakt: 2025-06-16
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
120 Gemaakt: 2025-07-08
Geen windmolens op de Grashoek
219 Gemaakt: 2025-07-03
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9371 Gemaakt: 2025-06-04
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15676 Gemaakt: 2024-01-31
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
353 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
78 Gemaakt: 2025-07-10
Behoud de NS JongerenDagkaart
2646 Gemaakt: 2025-06-24
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2990 Gemaakt: 2024-10-23
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
634 Gemaakt: 2022-05-17
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
43 Gemaakt: 2025-07-10
Pak ons buitenzwembad niet af!
1872 Gemaakt: 2025-06-02
Stop de container MSNU9636101!
107 Gemaakt: 2025-07-04
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
33 Gemaakt: 2025-07-08
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
87 Gemaakt: 2022-02-14
Steun Poptempel De Kuip
9404 Gemaakt: 2024-10-12
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3509 Gemaakt: 2024-07-07