Petitie Aram En Familie
Neem contact op met de schrijver van de petitie
ze hebben nooit geprofiteerd , hier gewerkt en kinderen studeren en dan worden ze nog het land uitgezet en de terroristen mogen allemaal maar komen en goede mensen zetten ze buiten! schandalig!
Een jongen met zijn familie, die hier een toekomst opnouwen, die ouders die hier eerlijk net zoals ons werken voor hen geld, die pakken ze mee, maar dan die dat de vrouwen in ons land komen lastigvallen en verkrachten, die mogen blijven! Belgie, wat voor een land zijn wij!? In plaats van het voor u eigen volk op te nemen en voor de eerlijke hard werkende vluchtelingen! Maarnee, Belgie wil liever het land spelen dat voor iedereen zogegd klaar staat! Zeer onrechtvaardig!
Re:
ik vind het gewoon te erg voor woorden! Zo een lieve, eerlijke, hardwerkende familie! Ik zeg tegen zoveel mogelijk mensen dat ze deze petitie moeten ondertekenen!
Aram moet blijven !
Re:
Eh oui on aime les terroristes. Chaque annees des centaines musulmans recoivent la nationalité belge pour povoir facilement rentrer en Syrie faire le djihad. Peuple belge doit bouger.. aller belge protéger votre pays!!! Pas devant l'écran seulement.
N'importe quoi
| This discussion has been closed. |