Petitie Jenneferwet

Quoted post

kick

#374 Re:

2012-09-27 21:45

#216: pfff. - laat je nakijken gek dat je er bent , volgens mij ben je knettergek. ga ook een petitie beginnen dan,.......18 jaar is genoeg voor een kindermoordernaar.........als je  levenslang te zwaar vind, is kijken hoe je je staande houdt dan wat je dan over je heen krijgt mafkees

 

Reacties

moeder van een vermoord kind

#385 Re: Re:

2012-09-28 13:45:15

#374: kick - Re:

....dus als mensen het niet eens zijn met deze petitie, worden ze uitgescholden ??? Ik teken ook niet, omdat ik vind dat iedere moordenaar levenslang moet krijgen !!! Want of je vermoorde kind 10, 15, 20 jaar is...leeftijd maakt het verdriet niet minder of meer. Iedere moordenaar verdient geen 2de kans...want iedere vermoorde dierbare krijgt deze ook niet en alle nabestaanden van moord hebben levenslang, ongeacht leeftijd van het slachtoffer.

 

Als kinderleeftijd (tot ??) bepalend wordt voor levenslang, betekent dit, dat moordenaars van slachtoffers buiten deze leeftijdscategorie geen levenslang meer kunnen krijgen, dat kan toch niet de bedoeling zijn !