Geen draagkracht in Zoetermeer voor bouw nieuwe gebedsruimte
Quoted post
Bewoonster Seghwaert |
#13212011-11-06 10:40Ik was nooit racistisch, gunde iedereen zijn eigen geloof, heb een prima kontakt met mijn moslim-buren achter, maar......gezien de recent geplaatste stukken op Zoetermeernieuws m.n.de reaktie van de heer El Messaoudi hebben mij aan het wankelen gebracht. Deze heer gaat koste wat kost door om zijn zin door te drijven. Is dat nou geloof? Mensen en kinderen hun woongenot ontnemen? Op kosten jagen gezien de (noodgedwongen) verhuizingen en verkopen van de huizen? De kinderen van deze gezinnen daardoor naar een andere school moeten? Het prima functionerende WAS in de wijk ontregelen omdat men rond de moskee niet meer wil/kan controleren? De saamhorigheid van de buurtbewoners wil breken? De verkeersveiligheid in gevaar brengt? En dat allemaal uit naam van het geloof? Nee! Deze heer drijft ( ten koste van de samenleving) gewoon zijn zin door en wel in samenwerking met een andere christelijke? partij het CDA. Men meldt dat er racistische opmerkingen staan op dit forum en dat klopt maar realiseert men zich wel dat dat het gevolg is van en door de houding van deze heer, het CDA, en wethouder Speel? Denk het niet! Mijn insziens is het andersom. WIJ hebben GEEN inspraak, WIJ zijn de dupe, WIJ worden niet serieus genomen, WIJ moeten de gevolgen dragen enz.enz.Conclusie:het zogenoemde racisme zit dus aan de andere kant! |
Reacties
Gast |
#1323 Re: Ik ben homo2011-11-06 12:24:43Als er in de islamitische gemeenschap discriminerende uitlating of gebeurtenissen plaatsvinden (bv homo pesten of de marrokkaanse bendes!), dan wordt dit weggezet als een INCIDENT. Incidenten die helaas nog altijd toenemen. Hier wordt de zgn enkeling op zijn gedrag aan gesproken. Als die al wordt aangesproken of gevonden!! Helaas moeten homo's nog altijd vluchten ipv geholpen te worden. Nee, het hoort niks te maken te hebben met het geloof, maar wel met de problemen die dit geloof en deze bevolkingsgroep in de nederlandse samenleving veroorzaken. Die niet worden niet eerst aangepakt, maar eerst verspreid en dan zien we wel weer. In dit geval wordt door enkele uitlatingen ineens bijna de hele groep bewoners als dusdanig neergezet. Dat is ook de enige troef en tactiek die de polici in handen hebben om dit onzinnige plan door te zetten. Een plan waarvoor op voorhand vreedzaamheid voor wordt verlangd, terwijl er zoveel op het spel staat. Er staan meer belangen op het spel dan alleen maar geloof! En dit heeft gewoon niks met rascisme of discrimiatie te maken. Feit is dat verdraagzaamheid van twee kanten moet komen. Dat heeft deze wijk al bewezen, maar de afspiegeling van gebeurtenissen in de nederlandse samenleving met deze groep heeft deze verdraagzaamheid nog lang niet bewezen. Normaliter vindt de bouw van een moskee plaats, daar waar meer aanhang is onder de bevolking in de directe omgeving. Ook daar (en overal in nederland) is weerstand tegen een moskee, maar wellicht in mindere mate. Toch durf ik er bijna om te wedden dat wij het niet meer voor elkaar krijgen om een kerk in de schilderswijk of transvaal te bouwen. De weerstand die het op zou roepen in die gemeenschap, daar zou wel naar geluisterd worden. De onveilige situatie die het daar teweeg zou brengen wordt wel wat mee gedaan. Wat is de halsstarrigheid van deze locatie? De problemen van "prachtwijk" Palenstein horen in het plan van aanpak niet uit te breiden naar andere wijken. Groeit Palenstein dan toch uit zijn jasje? Met de komst van Oosterheem zijn ook daar talrijke problemen onstaan. Deze locatie aan de Roggeakker ligt er mooi tussenin. Een mooie verbinding om alsnog een heel probleemgebied te concentreren en bij elkaar te houden? En ik ben homo. Mag ik nu verbannen worden naar een hutje op de hei? Want zo werkt dat toch? Mijn en uw belangen worden niet serieus genomen. Stuur er achteraf maar weer een paar agenten op af, die er ook niks aan( kunnen) doen. Dat heten TERECHTE ZORGEN en BELANGEN, niet DISCRIMINATIE. Het benoemen van gebeurtenissen die nou eenmaal vooral in één bepaalde groep voorkomen is niet ONZE schuld. Waarom moeten wij dan straks wel de rekening betalen???
|
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8286 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4581 Gemaakt: 2024-07-07
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
345 Gemaakt: 2025-08-25
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3138 Gemaakt: 2025-07-23
NEE tegen een AZC Hoorn
3503 Gemaakt: 2024-09-21
Voor de definitieve afsluiting van de Sint-Veroonsstraat voor het transitverkeer
163 Gemaakt: 2025-09-06
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
125 Gemaakt: 2025-09-06
Tijd voor een migratiestop
120 Gemaakt: 2025-08-25
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1128 Gemaakt: 2025-08-03
AZC Dordrecht
620 Gemaakt: 2024-01-04
Geen uitbreiding fietszone Brugge
639 Gemaakt: 2025-08-23
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1415 Gemaakt: 2025-02-21
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
432 Gemaakt: 2025-08-29
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
Erkenning stilgeboren kindje
194 Gemaakt: 2025-08-23
Geen Kroon op ons Erf!
19 Gemaakt: 2025-09-08
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
41 Gemaakt: 2025-08-18
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
23083 Gemaakt: 2020-06-30