Red het bos bij de Kalmthoutse Heide
Quoted post
Peter uit Ekeren |
#611 Nog geen straatje zonder einde ...2011-11-05 17:06Van Wellen heeft de mogelijkheid 'gekregen' om een aantal woningen te bouwen. Ongetwijfeld dat niets dit in de weg staat. Natuurlijk bestaat er ook zoiets als Ethisch Verantwoord Ondernemen maar dat blijkt iets voor eigentijdse bedrijven te zijn. Van Wellen is een bedrijf uit de oude tijd. Waarom kan dit stuk grond hoe dan ook in aanmerking komen voor woonuitbreiding? De gemeente Kalmthout kan nu wel verongelijkt uit de hoek komen, maar wat heeft het gemeentebestuur in het verleden gedaan om dat stuk gebied van bebouwing te vrijwaren? Is er in een ver verleden een BPA aangepast of recenter een RUP opgesteld voor die omgeving? Als dat niet gebeurd is dan heeft het gemeentebestuur van Kalmthout ook niet bepaald aan de toekomst gedacht en zelf de deur laten openstaan voor deze situatie. Nu goed, jammer maar helaas zit het erin dat door slecht huiswerk van het gemeentebestuur en door het opportunisme van Van Wellen er woningen zullen gebouwd worden. Hoeveel woningen worden er gebouwd en hoeveel MOETEN er gebouwd worden? Is de woningdichtheid wel voldoende groot? Zet men op de beschikbare oppervlakte wel voldoende wooneenheden? Je kan ervoor pleiten om ruimtelijk te bouwen wat een en ander aantrekkelijk maakt (zowel qua omgeving als qua prijs) maar het moet wel volgens de gangbare regels gebeuren. Volgende stap = aanvraag stedenbouwkundige vergunning goed bestuderen en indien nodig bezwaarschrift indienen. |
Reacties
Gast |
#620 Re: Nog geen straatje zonder einde ...2011-11-05 17:54:34#611: Peter uit Ekeren - Nog geen straatje zonder einde ... Er zijn al processen gestart inclusief voor het verstrekken van de vergunning. U kunt het artikel op de facebookpagina lezen van Igor Vandamme, van Natuurpunt. Daar wordt uitvoerig uit de doeken gedaan dat het bos als natuurgebied zou blijven bestaan. Echter.....men heeft dat achter de schermen allemaal veranderd en nu doet men net of het allemaal verantwoord is, omwille van het RUP. Wijzen naar de gemeeente, zo flauw. Dat valt in de categorie SCHOONPRATEN. Dat is het excuus waar ze zich nu achter verschuilen. Dat bos stond op om als natuurgebied behouden te blijven en niemand had het kunnen bedenken dat vriendjes het achter de rug van iedereen aan elkaar zouden verkopen en dat er dan ook nog een vergunning wordt afgegeven dat instemt met een bebouwing. was helemaal niet te bedenken. Een senario welke niemand had voorzien. De zwarte piet is helmaal te geven aan het 'ons kent ons" kliekje, inclusief de deputatie. Welke idioot gaat nu toestemming geven een bos, 5 meter van het natuurreseervaat en palend aan de Withoefse heide, te rooien om te bebouwen met woningen, alleen omdat iemand daar ooit in het plan een verdacht kleurtje in heeft gezet. Verder betekent het kleurtje, dat is ingekleurd, dat het gebruikt mag worden zoals men wilt. Dus...bos...zo zegt de gemeente Kalmthout die moet waken voor het groene karakter. Absurd is het om mee te doen met corruptie en een bouwvergunning te geven voor een waardevol bos. Indien u een juridisch inzicht hebt mag u helpen. |
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2303 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
286 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1900 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3012 Gemaakt: 2024-10-23
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Steun Poptempel De Kuip
9409 Gemaakt: 2024-10-12
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31