Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Gast |
#7445 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-15 12:49#7416: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allereerst, erzijn wel degelijk arrestaties verricht naar aanleiding van de pro-Gaza/anti-Israël demonstratie. Blijven volhouden dat "niemand iets deed" is dus nonsens. Ja, jij als burger kunt hem helpen herinneren aan de wet (niet waar jullie voor staan, want dat is strafrechterlijk irrelevant), door aangifte te doen. Wat een hoop onzinnigheden schreeft u. Ik weet niet waar ik mee beginnen moet. Als eerste, leest u hierboven.
Echt waar? Wie is gearresteerd, alstublieft? Waar is de neiuws? De meeste mensen waren onherkenbaar met die kuffiyes op hun gezicht, dus wie is eigenlijk gearresteerd?
En als werkelijk justitie op gang is gezet, waarom zit van Aartsen nog steeds op zijn stoel? Is hij niet verantwoordelijk om een strafbare feit te hebben verzwogen, dan?
De laatste nieuws dat ik heb kunnen horen is dat een demonstratie voor de vijheid is verboden! Kijk nu, wie wordt beperkt? |
Reacties
Gast |
#7451 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-15 13:06:54#7445: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Door alle media is bericht over de arrestaties, zowel na de anti-Israël demonstratie als tijdens en na de anti-IS demonstratie. Als jij weigert de berichtgeving te volgen en mij vraagt om voor u het wiel uit te vinden, dan zijn wij hierbij klaar met de discussie. Nogmaals: het is niet aan jou of aan mij om te oordelen of van Aartsen gehandhaaft kan/moet worden op die functie. Ik wil mij daarover ook niet uitspreken, maar vraag me wel af welk strafbaar feit hij 'verzwegen' heeft. Het laatste nieuws is dat ALLE demonstaties in de Schilderwijk voor de komende twee maanden verboden worden. Doe niet net alsof alleen de demonstraties tegen moslim/IS/antisemitisme verboden zijn. Het verdraaien van woorden en het doelbewust verzwijgen van zaken is kwalijk. Onthoud dat. Als ik zeg dat ik niet kan beoordelen (evenmin als jij) of het roepen van kwalijke leuzen bedoeld is om op te roepen tot het daadwerkelijk uitvoeren van de bedoelde genocide, dan is dat een heel andere gebeurtenis dan het gooien van de stenen tijdens een heel andere demonstratie. Jij wil voor jouw gemak alles op één hoop gooien, maar daarmee is het niet hetzelfde. Feitelijk niet en juridisch niet. Jij en ik zijn hierbij klaar met discussiëren. |
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Gort over de grens moet blijven.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Steun Poptempel De Kuip
9368 Gemaakt: 2024-10-12
Gort over de grens moet blijven.
5561 Gemaakt: 2025-06-16
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
5278 Gemaakt: 2025-06-15
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9258 Gemaakt: 2025-06-04
Behoud de NS JongerenDagkaart
2550 Gemaakt: 2025-06-24
Pak ons buitenzwembad niet af!
1816 Gemaakt: 2025-06-02
STOP ASIELCENTRUM IN SCHILDE!
1013 Gemaakt: 2025-06-05
NEE TEGEN AZC ZUIDBUURT VLAARDINGEN
1514 Gemaakt: 2025-06-04
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2914 Gemaakt: 2024-10-23
🆘 Red voetbalvereniging Batavia’90 – Laat de gemeente niet wegkijken!
713 Gemaakt: 2025-06-28
Geen nieuw gemeentehuis voor gemeente Het Hogeland
3335 Gemaakt: 2025-05-08
Laat de johannesschool bestaan
458 Gemaakt: 2025-06-16
Vragen aan rectoraat en decanaat over Gaza
407 Gemaakt: 2025-06-04
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
313 Gemaakt: 2025-06-04
Stop het visieloze RUP voor Schildestrand
277 Gemaakt: 2025-06-25
Betonstop Maria-ter-heide/ Brasschaat
256 Gemaakt: 2025-06-17
Eindejaarsreis
220 Gemaakt: 2025-06-05
Open brief GBS Jezus-Eik
210 Gemaakt: 2025-06-18
❌ Petitie tegen de locatie van de nieuwe brandweerkazerne in Nieuwpoort
204 Gemaakt: 2025-06-18
Nee tegen een moskee
199 Gemaakt: 2025-06-20