Eis het ontslag van Jozias van Aartsen

Quoted post

Q.

#6724 Re:

2014-08-07 21:13

#6701: -  

 Diegene die jij wildplakkert noemt kickt niet op geweld, maar laat zien waar IS voor staat. En jij wil met dit soort mensen nog kopjes thee drinken en onderhandelen. Droom lekker verder.

Wat ik trouwens ook frappant vind dat je het er over hebt dat geweld niet wordt opgelost met geweld, terwijl jezelf hier alleen maar loopt te schreeuwen met je grote letters om te overheersen.

 

Reacties


Gast

#6725 Re: Re:

2014-08-07 21:21:43

#6724: Q. - Re:  

Het feit dat je spreekt over "dit soort mensen" toont al aan dat je blik ernstig vernauwt is door al je vooroordelen.

De wildplakkert kickt wel degelijk op geweld, want dat is wat hij iedereen ingevraagd al dagenlang, zonder onderbreking, in een oneindige reeks van herhalingen en zonder enige nuance onder de neus wrijft. Dat is niet waar IS voor staat, maar wat de symptomen zijn van hun volstrekt verkeerde aanpak: namelijk met geweld menen iets te kunnen afdwingen.

Iedere keer als ik hem liet zien dat zijn "visie" een incorrecte tunnelvisie is, heeft hij geen beter antwoord dan nieuwe lijstjes met slachtoffers, liefst kinderen, liefst zoveel mogelijk, liefst zo jong mogelijk.

Of enige van die lijstjes correct zijn, vraag jij je niet af?