Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Quoted post
Gast |
#3079 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-07-28 17:58#2916: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: In de eerste kamer worden de nieuwe wetten regelmatig ondersteund door andere partijen omdat Rutte 2 niet over voldoende zetels beschikt. Dat is toch gedogen (accepteren, dulden etc.)? Wat is daar dom aan?
Maar afgezien van het feit dat u mij dom vindt wat is nu eigenlijk uw punt? Volgens mij zijn we het eens over de onaanvaardbare uitspraken en uitingen (vlaggen) van de demonstranten. En zou dit consequenties moeten hebben voor de verantwoordelijke bestuurders. Eens? Met een hartelijke groet |
Reacties
Gast |
#3102 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-07-28 18:09:30#3079: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nee dat is niet gedogen en het is ook geen gedoogconstructie en daar had jij het over. Ik ben het absoluut eens dat de leuzen en spandoeken tijdens die demonstratie NIET toelaatbaar zijn en van mij mogen ze allemaal, tot de allerlaatste daarvoor verantwoordelijk gehouden worden. Helaas bepaal ik niet wat toelaatbaar is of niet en van Aartsen ook niet. Het is uiteindelijk de rechter die zal oordelen of iets aanvaardbaar is of niet. Om dan dus nu al, vóór het OM zich heeft uitgesproken (dus laat staan de rechter) al iemand aan het kruis te nagelen, gaat mij veel te ver. Daar ben ik het dus NIET mee eens. Wat ik NIET accepteer is dat ik hier minstens evenveel tegengeluiden hoor, die evenmin door de beugel kunnen en die wat mij betreft ook stuk voor stuk verantwoordelijk gehouden mogen worden voor HUN haatzaaiende, racistische en discriminerende leuzen. Daarom zal ik niet tekenen, ondanks het feit dat ik vind dat de in Den Haag gehoorde en gelezen leuzen verboden mogen worden. Stop de jodenhaat, ja, maar stop dan ook ALLE haat, want die is evenzeer laakbaar. Of daarvoor iemand zijn ambt moet opgeven, valt nog te bezien. Als de rechter oordeelt dat de leuzen inderdaad niet toelaatbaar zijn en de slakers juridisch aangepakt mogen worden, dan mag wat mij betreft ook van Aartsen verantwoordelijkheid gehouden worden. Niet eerder en niet omdat de meute dat wil. |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8241 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4554 Gemaakt: 2024-07-07
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
345 Gemaakt: 2025-08-25
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3125 Gemaakt: 2025-07-23
Kortsnuiten Blijven Bestaan
4001 Gemaakt: 2024-10-23
NEE tegen een AZC Hoorn
3483 Gemaakt: 2024-09-21
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
120 Gemaakt: 2025-09-06
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1109 Gemaakt: 2025-08-03
Geen uitbreiding fietszone Brugge
633 Gemaakt: 2025-08-23
AZC Dordrecht
620 Gemaakt: 2024-01-04
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
430 Gemaakt: 2025-08-29
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1411 Gemaakt: 2025-02-21
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
Pak ons buitenzwembad niet af!
2195 Gemaakt: 2025-06-02
Erkenning stilgeboren kindje
192 Gemaakt: 2025-08-23
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
Behoud voortbestaan Stationslocatie kermis Voorhout
340 Gemaakt: 2024-07-16
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
23083 Gemaakt: 2020-06-30
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
40 Gemaakt: 2025-08-18