Handen Af Van onze Kermissen

Quoted post

#75

#75

2014-03-26 23:34

Heu, cultureel erfgoed, kermis? Misschien de paardenmolen, het spookkasteel en de smoutenbollen... de rest is gewoon een commercieel pretpark en dat midden in een woonwijk, 6 weken lang. Wie van jullie wil dit voor je deur? En nee,ik heb geen zakken vol geld, woon niet in een loft, ben geen rijke stinkerd, ga niet tennissen of paardrijden. Ik huur al jaren een appartementje en heb de "foor" zien (en horen)veranderen in een duur pretpark. En kijk even naar de statistieken, hoeveel mensen komen er uit Antwerpen zelf?

Reacties

Gino

#105 Re:

2014-03-28 00:10:45

#75: #75 -

Goed en wel dat er veranderingen zijn, maar ik weet al 40 jaar dat er altijd veel lawaai en gedoe is op de foor, dat het veranderd is voor de mensen nodig omdat de gemeenschap meer verlangd en die mensen massa investeringen moeten doen om bij te kunnen blijven omwille van de druk van die pretparken enzo! Die moeten overleven van evenementen zoals dit! Trouwens u hebt ook de keuze gehad van een paar straten verder te huren ofzo? Als ge er komt wonen is da hetzelfde alsof ge in Deurne naast het vliegveld gaat wonen en daarna gaat klagen. Daar is het dan nog een heel jaar door!

Vergis u niet ik heb alle respect voor u dat u er woont of woonde, ik zou die keuze niet maken! Maar dat neemt niet weg dat mensen die plaats claimen voor de kermis. Sommige dingen moet je gewoon afblijven. Groeten.

Misschien willen ze daar wel ne vijver gaan graven he!!!!!!!!! Is aan dikke Van Peel vragen!!