YES2morrowlandXL
Quoted post
linneke |
#237 Re: Re: dimitrie2014-02-04 14:19#235: Tomorrowland of een heel jaar industrie? - Re: dimitrie dus omdat ik niet volledig voor TML ben ben ik oud? ik ben 27! ik ga ook naar concerten en heb geen problemen met de muziek van TML. wij gaan wel een weekje weg maar dat is vooral voor onze kinderen. waar ik problemen mee heb is het langdurig inpalmen van de schorre en alle onnodige werken om de infrastructuur naar de zin van TML te maken. TML werkt vooral samen met buitenlandse bedrijven en betaalde de gemeente tot voorkort amper iets en daarvan hielden ze na de kosten van de extra veiligheids maatregelen voor TML amper wat van over. dus kwa inkomsten voor de gemeente zit het pas snor vanaf dit jaar daarvoor maakte TML echt het verschil niet en hadden enkel de horeca in de buurt en de supermarkten er baad bij. |
Reacties
ML |
#241 Re: Re: Re: dimitrie2014-02-04 23:30:13#237: linneke - Re: Re: dimitrie Beste Linneke Een aantal dagen terug heb ik onderstaande gepost in de Opmerkingen sectie van deze petitie: Beste buurtbewoners van het Tomorrowland festival. ____________________________________ Ik constateer zopas dat u nogal 'actief' bent 'hier' dus wil ik het niet nalaten u op een respectvolle manier aan te spreken. Ik ben 26, we zijn dus van dezelfde generatie. Eerst en vooral wil ik u feliciteren met uw voorliefde voor onze Schorre. Het is inderdaad een prachtig stuk natuur dat we in onze buurt mogen hebben. Daarnaast ben ik het met u eens dat het spijtig is dat men reeds zoveel structurele aanpassingen heeft gedaan aan de deltahelling, aanleggen van asfaltwegen etc. Alleen wijst u met de vinger naar iets dat u niet kan accepteren en niet begrijpt. U bent daar niet de enige, er zijn er nog een 20-tal. U dient een duidelijk onderscheid te maken tussen de provincie & gemeenten en de organisatie achter het Tomorrowland festival. Wanneer je een organisatie leidt dewelke miljoenen fans over heel de wereld heeft, met een bezoekersaantal in de honderdduizenden, en gelauwerd wordt door de hele wereld, is het logisch dat men bepaalde zaken dient aan te passen en te verbeteren in functie daarvan. Het feit dat de Schorre een aantal weken (van de 52 in één jaar) "gesloten" is, is lastig maar niet onoverkomelijk. Wat mij mateloos stoort is hoe u (en die anderen) zich gedraagt alsof u een onrecht van jewelste wordt aangedaan. U bent het slachtoffer, u kunt niet slapen, vandalisme etc. Indien de problemen van dergelijke omvang zijn is het toch vreemd dat die andere inwoners hier geen probleem mee hebben. Op de as Kerkhofstraat - Dirkputstraat - Nachtegaalstraat - Bosstraat - Kapelstraat wonen nochtans heel wat mensen. Het Tomorrowland festival is een plek van vrede, liefde en muziek. En laat dat nu net datgene zijn waar de rest van deze wereld iets van kan leren. Het ongemak dat u ondervindt, vergeeft u mijn woordkeuze, is daaraan ondergeschikt. Het geheel is veel groter dan u (en die anderen). Hoog tijd om te stoppen met de pret te bederven voor al de rest, en de energie die u hier verloren laat gaan in zaken stopt die écht iets bijdragen aan onze samenleving.
|
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
837 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5870 Gemaakt: 2025-06-16
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9391 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
294 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
703 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
396 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
86 Gemaakt: 2025-07-08
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
92 Gemaakt: 2025-06-26
Pak ons buitenzwembad niet af!
1915 Gemaakt: 2025-06-02
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2307 Gemaakt: 2025-07-05
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6141 Gemaakt: 2025-06-15
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3015 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2653 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3527 Gemaakt: 2024-07-07
Steun Poptempel De Kuip
9412 Gemaakt: 2024-10-12
Lara en Vita blijven mod!
16 Gemaakt: 2025-07-15
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10