Inspecteur Huurman moet blijven!
Quoted post
Joanne |
#82 Re:2013-04-28 04:04Geen idee of de heer huurman zo goed functioneert als de heer huurman echt een inspecteur was dan hadden we deze onzin niet hoeven lezen. En wat nog vreemder is dat een inspecteur van volksgezondheid een consultancy bedrijf heeft. Gratis reclame voor deze mijnheer en zijn bedrijf?
|
Reacties
Susanne van Eps De auteur van deze petitie |
#114 Huurman goed en consultancy bedrijf2013-04-28 21:13:57Geachte gast nummer 82, Ik kan u verzekeren dat voor het eerst in 30 jaar tijd er een Inspecteur is geweest die de klachten van patienten serieus heeft genomen en actief is geweest bij de signalering van misstanden in de gezondheidszorg! Zoals ook in het jaarverslag 2011 van de Inspectie voor de Volksgezondheid staat vermeld op pagina 7 is dat de Inspectie een beleidsadviserende taak heeft en dat dat het beste te omschrijven is als het “aan de bel trekken” bij het signaleren van potentieel gezondheidsbedreigende situaties. De informatie hiervoor wordt verkregen uit het actieve toezicht op de naleving van wet- en regelgeving en uit signalen die worden aangedragen door het veld.
Dit heeft Huurman voortvarend en doeltreffend gedaan in de afgelopen 8 maanden, nog nooit heeft iemand zoveel lijken uit de kast weten te halen als Huurman en dat in zo’n korte tijd! U heeft gelijk, het is zeer triest dat deze Inspecteur de media moet opzoeken teneinde deze machtige groep (medische elite) aan te pakken. Uit eigen ervaring weet ik dat je deze groep echt niet volgens de normale regels van ethiek kan aanpakken. Het enige wat nog eventueel zou helpen is de MEDIA MONSTER! Dat is het enige waar deze groep bang voor is! Het is zeer zeker walgelijk dat het op deze manier moet gebeuren, maar als u de gevallen van nabestaanden en gedupeerden hoort dan zult u zich afvragen wat is nou erger ? Een one man show dat eindelijk medische missers aan de kaak stelt of de specialisten die zich tot GOD verheven voelen en de manier hoe zij met de patienten omgaan ? Wat is er mis met een eigen bedrijf? Hij is tijdelijk aangesteld voor deze functie zoals zo velen tijdelijk als interim directeur of manager vanuit hun eigen consultancy bedrijf werkzaam zijn! |
PACO |
#152 Re: Re:2013-04-29 13:11:05
abcdef
Wel erg naïef niet te weten dat dhr. Huurman goed werk levert. Hij kan zich wel onafhankelijk opstellen. Brood op de plank heeft hij al met zijn consultancy bedrijf. Gratis reclame d.m.v. goed werk is de beste reclame. Paco |
Humanitaire zorg |
#180 Re: Re:2013-04-30 14:30:21Hopelijk uit u hiermee een oprechte aanpalend zorgpunt en geen Klaas Vaak-tactiek. |
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
814 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2305 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
288 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1902 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3013 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04