Geen draagkracht in Zoetermeer voor bouw nieuwe gebedsruimte
Gast |
/ #1880 Re: Echte cultuurverrijking !!2011-12-17 21:35#1879: - Echte cultuurverrijking !! Wat iedere keer weer opvalt is dat binnen de islamitische gemeenschap totaal geen tolerantie aanwezig is voor andersdenkenden, zelfs niet voor andersdenkenden moslims. Zie www.al-yaqeen.com, nieuws: "zieke gezelschappen en doorgedraaide moslims!' Het gaat hier over de betoging waarbij met eieren gegooid werd door sharia4belgium. Terecht wordt hier afstand genomen van deze aktie, maar tegelijkertijd worden de sprekers waarvoor deze eieren bedoeld waren OOK veroordeeld, worden deze voorstanders van een moderne islam "zieke gezelschappen" genoemd en mogen deze sprekers terug naar EIGEN LAND (de brutaliteit! en doe dat dan ook met je pedo imam!). En dat noemt zichzelf ook nog eens geïntegreerde moslims.....Ik zie hier toch meer moslim dan geïntegreerd. Het laat zich raden en eigenlijk weten we het allemaal hoe de mening en tolerantie is naar anders gelovigen of niet gelovigen. En anders laat het zich raden als die tolerantie er niet eens is binnen eigen geloof! Nog altijd geldt ook hier: democratie alleen als het hen uitkomt! Als het hen niet uitkomt beroept men zich op vrijheid van godsdienstvrijheid ( zoals bij het ritueel slachten)terwijl zoveel andere vrijheden worden veroordeeld of op de scheiding van kerk en staat ( zoals Islam Democraten van de week in een intervieuw bij powned, waarbij de pedo imam nog altijd wordt verdedigd). Men vindt dat de wet niets te maken heeft met wat er binnen een moskee gebeurt. Islam democraten, die op hun beurt totaal geen tolerantie hebben voor de oost-europeanen. Hoe kan de moslimgemeenschap wel van ons tolerantie of RESPECT eisen zolang dit soort walgelijke toestanden gewoon onder onze ogen plaatsvindt en hoe kan dit gemeentebestuur dit van de bevolking verlangen?
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
817 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5865 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2306 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
292 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
701 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
387 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
Pak ons buitenzwembad niet af!
1909 Gemaakt: 2025-06-02
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6140 Gemaakt: 2025-06-15
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
50 Gemaakt: 2025-06-26
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3014 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31