Geen draagkracht in Zoetermeer voor bouw nieuwe gebedsruimte
Iemand die alle vertrouwen heeft in SIP |
/ #1354 Krijgt SIP nu de schuld?2011-11-08 09:35Het vervelende is dat SIP moet manouvreren binnen de mazen van de wet en verder in alles aan banden wordt gelegd. SIP doet echt wel zijn uiterste best en gaat zelfs zover dat ze met rood/wit lint de countouren van de Moskee zijn gaan uizetten op het stuk bouwgrond om aan te tonen dat het ding echt buiten proporties groot wordt en er eecht niet genoeg ruimte is. In dat vlak zijn nog niet eens de parkeerpkaatsen meegeteld!!. Maar alles wodt geopperd wordt zonder meer van tafel geveegd, omdat het bestuur het gewoon niet WIL horen. Het gebeurt vaak dat machtposities alleen maar luisteren naar dat wat ze willen horen, en ook SIP begint daar weinig tegen, maar doet in elk geval wel zijn best! SIP moet nu met het ICZ om de tafel...Als je denkt dat je daar een goede aanvulling zou zijn Jan...wat let je? We moeten nu natuurlijk niet ons als een "teleurgesteld kind" gaan gedragen en allelrlei "zondebokken" gaan zoeken tussen hen die er helemaal niks aan kunnen doen. We moeten onze boosheid, ons verdriet en de teleustelling richten op hen die dit veroorzaakt hebben en dat is de politiek. Ik hoef niet te vermelden dan we allemaal enorm teleleurgesteld en verdrietig zijn maar er is nog steeds niet gebouwd en we gaan nog steeds via de officiele wegen protesteren tegen de bouw, volgens de regeltjes van de wet. Bezwaar maken tegen de bouwvergunning kan nog steeds....en het feit blijft dat er onvoldoende parkeergelegenheid is op die plek. We kunnen zelfs nog naar de rechter, al is het alleen maar om de bouw tegen te houden...Als ook dat niet werkt zullen we het met de Moskee moeten doen en er allemaal het beste van moeten maken, hoe moeilijk dit ook is. Het is een slechte stap van het bestuur, want ze geven de marokkanen opnieuw een machtspositie, en ik zei al eerder....waar macht wordt gegeven, wordt macht misbruikt, wat zullen ze allemaal lachen die marokkanen om ons "stomme nederlanders en hun "eigen land".......Een strijd is nooit gestreden als er nog steeds ergens vuur smeult dat opnieuw aangewakkerd kan worden. Blijf optimistisch mensen en maak bezwaar op de officiele manier, wellicht heeft dit meer effect dan het uitspreken van onze zorgen. Achteraf komt er altijd commentaar als mensen teleurgesteld zijn omdat het toch anders is gelopen dan ze hadden gehoopt maar SIP heeft gedaan wat ze konden (binnen de grenzen die hen werd gegeven door "alweer' de politiek) om de bewoners en hun bezwaren zo goed mogelijk te vertegenwoordigen, ik heb er grote bewondering voor en doe het ze niet na. Als je achteraf denkt dat je het beter had gekund Jan (en een ieder die zo denkt) ...waar was je dan?
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
816 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2306 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
292 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
701 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
Pak ons buitenzwembad niet af!
1908 Gemaakt: 2025-06-02
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
47 Gemaakt: 2025-06-26
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3014 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31