>> Aftreden huidige kabinet <<
Gast |
/ #1302016-03-04 10:25Niemand beweert dat VVD en PvdA het goed hebben gedaan, maar ze hebben tenminste iets gedaan. Die peroxyde pruik heeft niets anders gedaan dan langs de kant wat staan schreeuwen en geen enkele realistische oplossing geboden. En zo zit die al tien jaar (!) op jouw en mijn kosten wat in de Donald Duck te bladeren en de Facebook-pagina van een pornoactrice te besnuffelen. Wat denk je dat die zal doen als die ooit aan het regeren komt? De vorige keer, en toen was hij 'maar' gedoogpartner, heeft hij zijn kiezers al een mes in de rug gestoken door zijn 'keiharde breekpunt' (het niet verhogen van de pensioenleeftijd) meteen te laten vallen toen hij de kans kreeg om met Rutte en Verhagen het bed te mogen delen. Denk je dat dat de volgende keer anders gaat? Maar Wilders wil helemaal niet regeren en zal dat ook niet gaan doen. Want Wilders weet dat zijn spelletje meteen afgelopen is op het moment dat hij in de regering komt. Want dan kun je niet meer zo maar wat roepen, maar moet je daadkracht laten zien. Nou, aangezien geen enkel punt van zijn partijprogramma (is een éénmansclubje wel een 'partij'?) zelfs maar uitgevoerd KAN worden zonder ingrijpende wets- en grondwetswijzigingen (die hij er toch nooit door krijgt), zal hij dus afgaan als een gieter, omdat hij he-le-maal niets zal klaarspelen. Dat wil hij dus niet en dus zal hij op de een of andere manier wel weer de boel saboteren, zodat niemand met hem WIL regeren. Dan kan hij weer de gekwelde Calimero spelen en nog weer vier jaar op jouw en mijn kosten verder niksnutten. Is het je nooit opgevallen dat de man altijd een zijwaartse sproing maakt als hij dreigt ergens mee te moeten besturen (PS, gemeenteraden)? De laatste keer heeft hij zijn "minder, minder" speech gehouden, zodat hij in geen enkele PS verantwoordelijkheid hoeft te dragen en dus weer niet kan afgaan. De keren ervoor waren het filmpjes en stickers die hetzelfde resultaat hadden. Voor de schijn stelt hij dan voor om zelf zitting te nemen in het Europese Parlement, wetende dat dat toch niet kan, maar zo lijkt het tenminste of hij wel wat wil doen. Maar hij hoeft niets te doen, want het kan toch niet. Gaat hij weer lekker jeremiëren over hoe de wereld hem tegenwerkt. Want verder dan zaniken over het "dissen, bashen en demoniseren" van zijn dictatoriaal bestuurde clubje komt hij niet. Geen flikker doen maar toch net hard genoeg roepen om iedere keer weer zijn zetel te krijgen. Dat moet uitkeringsfrauderend Nederland ook wel aanspreken. En hoppa, hij doet weer vier jaren een greep in jouw en mijn portemonnee. Blijf er vooral intrappen. |
|
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
809 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
312 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5863 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2302 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
698 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
92 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
384 Gemaakt: 2025-07-03
Geen windmolens op de Grashoek
263 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
81 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1897 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
109 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3011 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
44 Gemaakt: 2025-07-10
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04