Stop besparingen levensbeschouwelijke omroepen!
Gast |
/ #555 uizendingen door derden2015-07-05 22:54De levensbeschouwelijke uitzendingen moeten absoluut blijven op de VRT! Op de VRT (één, canvas, vier ...) zowel als op VTM geeft men reeds ZOVEEL pure quatsch, echt banale programmas, zoals Café Corsari, uitgebreide uitzendingen en info over uiterst dwaze en stompzinnige evenementen zoals Rock Werchter, Pukkelpop en dergelijke (pure verdwazing in een decadente samenleving van de hoogste graad), Loslopend Wild, Bloot en Speren ..... dat de uitzendingen van derden, soms echt een verademing brengen in de platvloerse troep. Bovendien, wie moet anders ons christelijk geloof en de kerk(en), hoe paradoxaal op het eerste zicht misschien ook DE hoofdbron van onze westerse beschaving en cultuur (zonder christendom géén democratie, géén vrijheid van godsdienst, géén gelijkwaardigheid van man en vrouw, géén vrijheid van meningsuiting en zelfs géén echte wetenschappelijke doorbraak!!!) nog positief in de geseculariseerde (lees: atheïstische of nihilistische) media gaan belichten???? Zeker niet programma's als "The Borgia's" (ook erg bij z'n haar gesleurd hoor!!!!) of "de paus en de maffia", of "het kindermisbruik in de kerk" (een vreselijk iets, maar wel alsof dit alleen maar in de kerk zou bestaan en niet bijvoorbeeld in de loge of bij vrijzinnigen. Daar nog NOOIT van gehoord! Dus zal dat daar niet bestaan zeker; ofwel weet men het daar veel beter in de "doofpot" te stoppen?! (Daniel Cohn Bendit heeft nochtans zelfs ooit op schaamteloze manier zelf gezegd hoe hij jonge knaapjes "behandelde" ; volledig straffeloos!) Of in de islamitische wereld, waar nog elk jaar duizenden meisjes van zelfs minder dan tien worden uitgehuwelijkt en gedwongen tot sex na hun eerste menstruatie met vaak veel oudere mannen. Alsof dat geen pure pedofiele betreft! Maar natuurlijk geen kwaad woord over de islam nietwaar; het christendom is de baarlijke duivel! Begrijpelijk: christenen slaan niet terug en moslims wel! Daarom willen wij absoluut het voortbestaan van de uitzendingen door derden. Dan horen we nog eens een andere stem dan van een reusachtige krankzinnige schaamteloze eenheidsworst!
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8241 Gemaakt: 2025-08-25
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
4554 Gemaakt: 2024-07-07
HLN, stop Luc Bellings foute HORECA-beoordelingen te laten geven
345 Gemaakt: 2025-08-25
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3125 Gemaakt: 2025-07-23
Kortsnuiten Blijven Bestaan
4001 Gemaakt: 2024-10-23
NEE tegen een AZC Hoorn
3483 Gemaakt: 2024-09-21
Stop de jeugdbescherming waanzin over luke en casper
120 Gemaakt: 2025-09-06
Geen uitbreiding fietszone Brugge
633 Gemaakt: 2025-08-23
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1109 Gemaakt: 2025-08-03
AZC Dordrecht
620 Gemaakt: 2024-01-04
Kinderdagverblijf Nadine moet open blijven!
102 Gemaakt: 2025-08-31
Opvang Sprookjesland: stem van de ouders!
430 Gemaakt: 2025-08-29
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1411 Gemaakt: 2025-02-21
Gsm verbod weg!
36 Gemaakt: 2025-09-02
Pak ons buitenzwembad niet af!
2195 Gemaakt: 2025-06-02
Behoud voortbestaan Stationslocatie kermis Voorhout
340 Gemaakt: 2024-07-16
Erkenning stilgeboren kindje
192 Gemaakt: 2025-08-23
Bescherm ouders en kinderen tegen onzichtbaar Emotioneel en psychisch geweld kinderen – Justitie moet verantwoordelijkheid nemen
41 Gemaakt: 2025-08-31
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
23083 Gemaakt: 2020-06-30
RED DE HERTSTRAAT EN OMGEVING
40 Gemaakt: 2025-08-18