Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
Gast |
/ #10282015-03-26 17:34Daar is je draagvlak! Ga er nou eens naar handelen, lokale agressieve hufter politiek met je maffia maatje COA!!! De helft van de Nederlanders vindt Nederland te uitnodigend voor terroristen. Dat blijkt uit een peiling van Ipsos.
Maar liefst 52 procent blijkt het eens met de stelling dat terroristen door het huidige asielbeleid te makkelijk hun weg vinden naar Nederland. Zo'n tweederde van de Nederlanders wil dat internationale afspraken over de opvang van vluchtelingen worden gerespecteerd, maar daarvan vindt slechts 22 procent dat het internationale vluchtelingenverdrag gerespecteerd moet worden en dus vluchtelingen opgevangen moeten blijven worden. Dit verdrag verplicht landen om vluchtelingen niet uit te zetten naar landen waar hun veiligheid gevaar loopt. 45 procent wil dat er gekeken wordt hoe binnen deze regels het beleid kan worden aangescherpt. De animo om de grenzen helemaal te sluiten, en daarmee het vluchtelingenverdrag op te zeggen, is klein. Slechts 14 procent is hier voorstander van. Zelfs onder PVV-hangers is hier geen meerderheid voor (49 procent). Aan de peiling, die afgelopen dagen werd afgenomen, deden 1.094 Nederlanders mee. Grenzen sluitenAfgelopen weekeinde lanceerde de VVD een plan om de Europese grenzen te sluiten voor asielzoekers en in plaats daarvan de asielzoekers volledig in de eigen regio op te vangen. De grote asielinstroom door internationale conflicten zou volgens de VVD een "ontwrichtend" effect hebben op de samenleving. Premier Mark Rutte veegde het plan van zijn eigen partij direct van tafel. Volgens hem is er geen ruimte voor in het regeerakkoord. VVD-Kamerlid Malik Azmani, die het plan zondag lanceerde, laat echter desgevraagd aan NU.nl weten de uitkomsten te zien als een bevestiging van zijn gelijk. "De instroom is zodanig niet gereguleerd dat je niet weet of er een terrorist, asielzoeker of gelukzoeker het land binnenkomt", aldus Azmani. "Ik lees in de uitkomsten bovendien dat een overgrote meerderheid vindt dat vluchtelingen beter in de regio kunnen worden opgevangen." Sietse Fritsma: "Ik leid hier uit af dat de burger de gevaren van de huidige asielinstroom beter begrijpt dan de politiek", stelt hij. "De VVD wil het eigen asielplan niet eens uitvoeren. Die partij blijft samen met de PvdA dus juist verantwoordelijk voor alle problemen." Linda Voortman (GroenLinks) spreekt van "een divers en tegenstrijdig beeld". "Ik ben blij dat een overgrote meerderheid tegen het sluiten van de grenzen voor alle asielzoekers is. Het Nederlandse asielbeleid is voor niemand uitnodigend, laat staan voor terroristen", aldus Voortman. De fractie van VNL is net als VVD en PVV voorstander van volledige opvang in de regio en noemt daarbij ook een financieel argument. "Voor iedere asielzoeker die we hier opvangen kunnen we er een veelvoud opvangen in het buitenland. Dat is pas humaan. We kunnen daarvoor het noodhulpbudget gebruiken", aldus Kamerlid Louis Bontes. Donderdagavond debatteert de Tweede Kamer met staatssecretaris Klaas Dijkhoff (Justitie) over het VVD-voorstel. Door: NU.nl/Lucas Benschop
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2289 Gemaakt: 2025-07-05
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6128 Gemaakt: 2025-06-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
787 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5832 Gemaakt: 2025-06-16
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
120 Gemaakt: 2025-07-08
Geen windmolens op de Grashoek
219 Gemaakt: 2025-07-03
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9371 Gemaakt: 2025-06-04
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15676 Gemaakt: 2024-01-31
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
352 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
78 Gemaakt: 2025-07-10
Behoud de NS JongerenDagkaart
2646 Gemaakt: 2025-06-24
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2990 Gemaakt: 2024-10-23
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
634 Gemaakt: 2022-05-17
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
43 Gemaakt: 2025-07-10
Pak ons buitenzwembad niet af!
1872 Gemaakt: 2025-06-02
Stop de container MSNU9636101!
107 Gemaakt: 2025-07-04
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
33 Gemaakt: 2025-07-08
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
87 Gemaakt: 2022-02-14
Steun Poptempel De Kuip
9404 Gemaakt: 2024-10-12
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3509 Gemaakt: 2024-07-07