Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
buurtbewoner |
/ #1002 Even ter herinnering2015-03-17 08:18Dit is wat VVD (Van Aarsten) ziet als ruggegraat van onze economie. Dit zijn de mensen waar Pechtold mee wil theedrinken en een commissie onder leiding van Job Cohen (die wil ook gewoon lekker blijven verdienen naast zijn wachtgeld) wil laten bevestigen dat er never nooit niet een dreiging of beperking van onze vrijheid is door fundamentalistische moslims (en let wel 86% van de in de EU levende moslims wil een sharia en zegt de kerkelijke wetten en regels boven de westerese regels ennormen te stellen).
Afgelopen zaterdag in de schilderswijk Roken is slecht voor je, maar roken terwijl je op een taxi staat te wachten in de Haagse ‘prachtwijk‘ Schilderswijk is zo mogelijk nog slechter voor je gezondheid. Een 22-jarige vrouw is mishandeld door twee mannen van “Noord-Afrikaanse afkomst” omdat zij rookte. Ze trapten in op haar buik en ze mepten haar ook in het gezicht. Yep, de sharia is terug van nooit weggeweest in de jihadstad Den Haag. Citaat via de politie: Zaterdagochtend stond de 22-jarige Haagse vrouw te wachten op een taxi in de Van Dijckstraat. Tijdens het wachten rookte de vrouw een sigaret. Zij zag vervolgens hoe een klein, geel autootje met twee mannen aan kwam rijden en de auto parkeerden. Het tweetal stapten uit en spraken de vrouw aan op haar rookgedrag. De vrouw negeerde de mannen en liep weg in de richting van de Hobbemastraat. De mannen liepen echter achter de Haagse aan en mishandelde haar. Eén van de twee trapte de vrouw in haar buik, er volgde een handgemeen waarbij de vrouw zichtbare verwondingen in haar gezicht op liep. Het signalement van de daders: het zijn dus Noord-Afrikanen (lees: waarschijnlijk Marokkanen, maar hey, het kunnen ook nog Algerijnen of Egyptenaren zijn, voordat ik de PC-politie op mijn dak krijg). Een man van Noord Afrikaanse afkomst, ongeveer 16 a 17 jaar oud, kort geschoren zwart haar, 1.65 m lang. Droeg een wit trainingspak met blauwe strepen over de mouwen en een zwart t-shirt met V-hals onder het trainingspak. De man van Noord Afrikaanse afkomst, ongeveer 16 a 17 jaar oud, stekelig kort zwart haar. Droeg een blauwe gewatteerde jas, spijkerbroek met versleten stukken erin, Gucci schoenen en een Gucci riem. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Gouda Waterstad? Red katten van de verdrinkingsdood – plaats kattentrappetjes
638 Gemaakt: 2025-09-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
5177 Gemaakt: 2024-07-07
Tijd voor een migratiestop
318 Gemaakt: 2025-08-25
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8521 Gemaakt: 2025-08-25
Voor de definitieve afsluiting van de Sint-Veroonsstraat voor het transitverkeer
263 Gemaakt: 2025-09-06
NEE tegen een AZC Hoorn
3640 Gemaakt: 2024-09-21
Chauffeurs restaurant Kanters moet blijven!
118 Gemaakt: 2025-09-11
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3232 Gemaakt: 2025-07-23
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1198 Gemaakt: 2025-08-03
Middelbare School in Zwijndrecht toont totaal GEEN empathie!!
89 Gemaakt: 2025-09-12
Geen uitbreiding fietszone Brugge
718 Gemaakt: 2025-08-23
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6272 Gemaakt: 2025-06-15
Nieuwerkerk zeg Nee tegen een GROOT AZC!
1685 Gemaakt: 2024-01-16
Ik steun de werkgroep Compagniesterpark
50 Gemaakt: 2025-09-12
Pak ons buitenzwembad niet af!
2239 Gemaakt: 2025-06-02
Geen Kroon op ons Erf!
33 Gemaakt: 2025-09-08
Stop het zonneveld in Heelsum — Red natuur, vogels én vruchtbare grond
1213 Gemaakt: 2025-05-19
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
1392 Gemaakt: 2025-07-08
STOP DE HARDE KNIP
28 Gemaakt: 2025-09-09
STOP ASIELCENTRUM IN SCHILDE!
1086 Gemaakt: 2025-06-05