Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Gast |
/ #8648 Open riool2014-10-16 20:18Aanvankelijk zou het gaan om een linkse Geen Stijl, maar Trouw meldde dat het een site moest worden ‘waarop niet iedereen met een afwijkende mening wordt afgebrand en uitgemaakt voor rotte vis’. Sites als Geen Stijl hebben volgens Van Jole ‘het open riool gecultiveerd. Het zijn de naargeestige kinderen van Van Gogh die alles wat riekt naar intelligentie desastreus met de grond gelijkmaken.’ Nou, dat is weer eens hard aangekomen in de blogosfeer. Met name het Het Vrije Volk raakt er maar niet over uitgesproken: ‘Het is duidelijk. Niemand houdt van ons. Ons zijn tokkies, bruinhemden, Wilders populisten, Verdonk gekken, voormalige Pastors brallers, xenofoben, islambashers en allerlei andere dwazen die maar niet willen inzien dat alleen Van Jole en de zijnen het enige ware woord hebben dat uiteraard immer netjes wordt uitgesproken zonder valse noten of achterbakse streken’, aldus Michiel Mans. Waarna Mans uitlegt hoe dat gaat bij de televisie: ‘Als iemand van ons (…) al een keer mag aanschuiven, regelen de Van Jole-achtige mensen het altijd zo dat er tenminste twee nette mensen tegenover ons aan tafel zitten. Zo mocht Fleur Agema (PVV) het bij Pauw & Witteman, erkende netmensen, opnemen tegen Job Cohen (PvdA) en ex-minister Willem Vermeend (PvdA).’ Ach, wat naar toch allemaal: de rechtse bruinhemden en islam-bashersworden maar niet gehoord, of erger: geneutraliseerd op de buis. En nu dreigt er dan ook nog eens een nieuwe linkse wereldorde. Van Jole parafraserend, schrijft Marcel Vreemans: ‘Niet alleen mijn volledig verknipte columns in De Leugen Regeert zullen vanaf nu dagelijks op alle nationale zenders worden uitgezonden, maar ook zal het internet worden afgegrendeld voor andersdenkenden. We gaan dit land zuiveren van subversieve elementen en we zullen eens laten zien wat echte beschaving betekent! Heil Fransicso, Heil Fransisco!’ Waarbij Vreemans dan ook nog maar even een plaatje heeft uitgezocht van een Hitler-achtige figuur die in een venusheuvel is weggedoken. Verfijnde humor. Toegegeven: Een progressieve debatsite klinkt al net zo achterhaald als het rechtse gejammer over linkse media, alleen, je zal toch maar een televisieprogramma of krant moeten laten maken door Het Vrije Volk, dat open riool van ééndimensionaal rechts-populisme, waar zelfs Greenpeace nog een ‘terroristische organisatie’ wordt genoemd. En denk maar niet dat Het Vrije Volk oren heeft naar een rechtse debatsite, want bij het blog dat 100 procent subsidievrij is, doen ze niet aan debatteren. Of aan reageren. Gehoord worden, daar draait het om bij de rechtse vrijdenkers, liefst zonder meedenkende lastposten. |
|
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Respecteer de euthanasiewet
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1301 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
562 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
286 Gemaakt: 2025-04-29
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
223 Gemaakt: 2025-04-22
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
712 Gemaakt: 2025-04-16
De Brigati Tifosi moet blijven!
120 Gemaakt: 2025-04-30
PostNL zit te ver weg voor ons
232 Gemaakt: 2025-04-23
Proclamatie Sint-Lucas Gent
97 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
95 Gemaakt: 2025-04-29
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
915 Gemaakt: 2025-03-19
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1012 Gemaakt: 2025-04-08
the missing link moet blijven
120 Gemaakt: 2025-04-10
Steun familie babayants
5172 Gemaakt: 2024-07-11
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22796 Gemaakt: 2020-06-30
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15742 Gemaakt: 2025-01-19
Nee tegen AZC VLD-Holy
4849 Gemaakt: 2025-04-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1857 Gemaakt: 2024-07-07
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
78 Gemaakt: 2025-04-14
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
32 Gemaakt: 2025-04-29
Teken voor behoud van het Betonbos!
299 Gemaakt: 2025-04-04