Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Gast |
/ #2835 Re: Stop de haat van ISIS2014-07-28 16:35#2811: - Stop de haat van ISIS 'Als we willen dat het stopt, dan stopt het. Je moet het hard genoeg willen, met elkaar, zij aan zij, en voor niets wijken. Geef het tuig geen seconde de kans te hopen dat wij een stap terug doen, maar ontneem ze die hoop. Onthoud dat ze niets zijn behalve hun haat, dat ze geen eigenwaarde hebben. Alleen hun haat. En die bezit hen. Maar hun haat tegen alles dat anders is, is eigenlijk de haat tegen zichzelf. Dat ze nooit, gewoon, met vriendjes kind zijn geweest. Dat ze de taal die ook van hen een succes had kunnen maken, niet goed spreken waardoor ze op school achter bleven en ze allemaal wegstroomden naar het praktijkonderwijs - ondanks dat een normale vertegenwoordiging het IQ moet hebben voor hoger onderwijs. Ze haten zichzelf, ze haten de achterlijke sociale omstandigheden waar ze uit komen. Ze schamen zich voor hun ouders en daarover haten ze zichzelf weer. Hun enige uitweg uit dit deze put van minderwaardigheid is de verheerlijking van een imaginair verleden en de volledige onderwerping aan een repressieve orthodoxie. Het geluk dat zij daarin vinden is de sexuele bevrediging van de vernedering. Ze roepen de suprematie van RTL5 en SBS6 uit om eindelijk bij iets groots te horen. Maar hoe harder ze schreeuwen, hoe harder de echo verraad dat het gebouw van hun gedachten leeg is. Hun enige hoop op de toekomst komt voort uit hun gedrag van vernietiging dat zo kenmerkend is voor mensen zonder eigenwaarde. Hun enige beeld van de toekomst is er een van dood en verderf. De leugen van de reality-soap drijft hen voort. Het is de overwinning van de haat, van de God van de pecunia. De haat die als voortrazend vuur alles op zijn pad verteert. Maar aan het eind verteert het ook zichzelf. Heel Tokkistan valt er aan ten prooi. En er is maar een weg uit dit dal: laat ze hun haat, laat ze aan hun eigen haat ten onder gaan.' |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Respecteer de euthanasiewet
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1234 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
554 Gemaakt: 2025-04-25
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
208 Gemaakt: 2025-04-22
PostNL zit te ver weg voor ons
186 Gemaakt: 2025-04-23
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
152 Gemaakt: 2025-04-29
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
651 Gemaakt: 2025-04-16
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
901 Gemaakt: 2025-03-19
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
72 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
998 Gemaakt: 2025-04-08
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
78 Gemaakt: 2025-04-14
Steun familie babayants
5171 Gemaakt: 2024-07-11
the missing link moet blijven
112 Gemaakt: 2025-04-10
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22794 Gemaakt: 2020-06-30
Nee tegen AZC VLD-Holy
4846 Gemaakt: 2025-04-08
Spreiding van Flexwoningen in Hilvarenbeek
107 Gemaakt: 2025-04-19
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1837 Gemaakt: 2024-07-07
Petitie schorsing PvO docent Guus Ruiter
431 Gemaakt: 2025-04-18
Teken voor behoud van het Betonbos!
299 Gemaakt: 2025-04-04
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15718 Gemaakt: 2025-01-19
Stop Dierproeven !
272 Gemaakt: 2020-08-18