Ik doe aangifte tegen Geert Wilders
Gast |
/ #16692014-03-21 19:33Kinderen en Wilders In onze Nederlandse basisscholen zijn kinderen in de leeftijd vanaf 6 jaar verdrietig over het feit dat we in Nederland een bestuurder hebben die zich openlijk en geregeld mensen mag kwetsen op een immorele en onwettige wijze zonder dat daar een sanctie op volgt. Wij leren onze kinderen om samen te leren en samen te delen. Geen kind komt in de wereld met een vooroordeel over een ander. Zij hebben een positief voorbeeld nodig. Als kinderen die gelegenheid niet krijgen gaat er iets mis met de ontwikkeling en raken ze los van alles dat een samenleving binden kan. Wij ouders en leerkrachten worden steeds vaker gevraagd om beter op elkaar te passen, meer voor elkaar te zorgen. De staat kan hierin helaas niet altijd meer voorzien. We onderhouden buurthuizen en scholen met eigen gereedschap en we leren onze kinderen samen te delen, te spelen en te bouwen. Lukt dat niet dan begeleiden we onze kinderen door te laten zien hoe dat wel kan. We kunnen immers niet onze kinderen straffen zonder een goed voorbeeld te geven. Ook in de wijk wordt er op mooie wijze gewerkt aan een vreedzameschool en een vreedzame samenleving. In mijn ogen belangrijke processen om armoede en onrecht en oorlogen te bestrijden! Blijkbaar hebben nog te veel kiezers van de PVV en G. Wilders deze kans in hun scholingsaanbod niet gehad. Of is er een reden geweest om zich niet verbonden te voelen en solidair te zijn met de mensen in hun omgeving Het is echter zo dat de kinderen die nu in de klassen zitten met een traan in de ogen of met een troostende omhelzing, niet begrijpen hoe wij volwassenen deze G. Wilders onberispt zijn gang laten gaan.
Ik hoop wel dat er een berisping mogelijk moet zijn, omdat hij verantwoordelijk genoeg is voor zijn daden en uitspraken. Daarna verwens ik hem een plek langs de zijlijn om net als de kinderen in mijn klas tips kan krijgen hoe je wel mee mag doen in het spel dat democratie heet. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Respecteer de euthanasiewet
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1313 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
573 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
336 Gemaakt: 2025-04-29
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
232 Gemaakt: 2025-04-22
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
752 Gemaakt: 2025-04-16
De Brigati Tifosi moet blijven!
148 Gemaakt: 2025-04-30
Proclamatie Sint-Lucas Gent
113 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
108 Gemaakt: 2025-04-29
PostNL zit te ver weg voor ons
239 Gemaakt: 2025-04-23
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
921 Gemaakt: 2025-03-19
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1013 Gemaakt: 2025-04-08
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
61 Gemaakt: 2025-04-29
Steun familie babayants
5174 Gemaakt: 2024-07-11
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22800 Gemaakt: 2020-06-30
the missing link moet blijven
122 Gemaakt: 2025-04-10
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15745 Gemaakt: 2025-01-19
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1860 Gemaakt: 2024-07-07
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
37 Gemaakt: 2025-04-29
Nee tegen AZC VLD-Holy
4850 Gemaakt: 2025-04-08
Stop Dierproeven !
273 Gemaakt: 2020-08-18