Neen aan Jachtopeningsbesluit 2013-2018 betreffende (zwerf)katten
E & O en de D |
/ #1185 Help de zwerfkatten op een goede manier!2013-11-26 13:06Wij lopen ieder jaar voor de collecte van de Dierenbescherming en zijn jaren wijkhoofd hiervoor geweest omdat we juist ook deze dieren willen helpen, en wisten niet dat dit nu zomaar mag en dat gemeente hiervoor toestemming geven...! Schandálig en verschrikkelijk gewoon, hoe kan iemand zoiets doen...?!? Dan ben je toch geen mens meer...? Gewoon katten neerschieten omdat ze ergens lopen waar het diegene niet aanstaat...? En dat mag dan ook nog gewoon? Onvoorstelbaar! De DB probeert juist de zwerfkatten te helpen door ze te vangen en te steriliseren/castreren en ze weer uit te zetten (of als het kan een goed thuis voor ze te vinden), zodat ze niet steeds weer jongen krijgen en deze ook maar weer moeten zien te overleven buiten...! Ik vond het al grúwelijk te lezen wat ze in Roemenië en dergelijke landen van plan zijn met zwerfdieren, maar nu begint Nederland er ook gewoon mee...? Het is al érg genoeg dat jagers zomaar op wilde konijnen en hazen en andere wilde dieren mogen schieten, en het 'jachtseizoen' weer geopend is, terwijl er al zóveel van deze dieren eerst in gevangenschap een ellendig leven hebben gehad en ze daarna gewoon vermoord worden om in de schappen van de winkels te eindigende feestdagen...! En nu ook nog een jacht op zwerfkatten die verder niemand kwaad doen, alleen honger hebben en daarom weleens een vuilniszak kapot maken...?!? Je schiet de zwervers die op straat leven toch ook niet neer, die worden toch ook geholpen als ze dat willen? En kijk eens wat mensen soms allemaal bij, op en om de containers zetten en gooien, dát mag allemaal wél...? Zwerfdieren hebben vaak niet gekozen om zo te leven, maar door omstandigheden op straat terechtkgekomen, of soms gewoon gedumpt en moeten dan maar zien hoe ze zich buiten moeten redden...dat is toch héél zielig! Schamen moeten ze zich dat zoiets over onschuldige dieren in Nederland blijkbaar zomaar besloten kan worden! |
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2303 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
286 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1901 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3012 Gemaakt: 2024-10-23
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Steun Poptempel De Kuip
9409 Gemaakt: 2024-10-12
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31