Geen ontruiming van de Patio en Graafse Hof!
Neem contact op met de schrijver van de petitie
This comment has been removed by the person who wrote it.
Ze moeten blijven!
Zowel transfarmers als de bewoners van de Patio zijn erg belangrijk voor onze wijk! Ze zouden niet ontruimd moeten worden en verdienen een plek in ons midden!
Vooral kinderen uit de wijk en heel Den Bosch e.o. en natuurlijk wij als omwonenden genieten van deze fantastische initiatieven en mooie groene plek.
Waar het gaat om vanuit t hart te werken en zorgzaam met de natuur om te gaan. Dit initiatief is nu zo waardevol. We zullen heel dankbaar zijn wanneer dit wordt behouden en beschermd! Politiek DB zet U hiervoor in!
Dit fantastische initiatief zorgt er voor dat veel mensen in een volkswijk in Den Bosch een ontmoetingsplek hebben. Kinderen uit de omgeving hebben hier hun tuin en het is het weinige groen in de wijk. Teken deze petitie!
Dergelijke mooie iniatieven zouden juist subsidies moeten krijgen en ondersteunt moeten worden. Zayaz zou een dergelijk sociaal project juist moeten ondersteun, juist voor sociale cohesie binnen de wijk is deze plek fantastisch opgezet.
Ga eens echt kijken wat ze doen
De redenatie van de Zayas is een oude hier. Maar heren neem de moeite om eens te kijken wat hier allemaal voor moois gebeurd. I.p.v. Dit af te breken zou men dit moeten stimuleren. Hier moet juist geld bij om dit een enorme boost te geven. Dus advies ga eens kijken, praten en zie de sociale meerwaarde hier voor uw wijk/stad.
ondoordacht en kortzichtig
De patio / graafse hof heeft een belangrijke sociale functie in onze wijk. En moet blijven! Zayaz en de gemeente zouden er alles voor moeten doen om dit in stand te houden.
zon sterke burgerinitiatieven
zon zonde!!
Goed initiatief, zeker met zo'n hostel in de buurt, anders word dat een guure hoek!!!!
| This discussion has been closed. |