Petities.com

Ja, wij zijn voor het koningslied!

Neem contact op met de schrijver van de petitie

Saul#1 Apr 21, 2013, 12:49

FB-Page !! Lid worden & steunen aub! ;)

Gast#2 Apr 21, 2013, 14:50
Zonet het lied gehoord op internet. Wat een prachtig lied!!!! Echt nederlands en een hele mooie melodie! Van mij mag en moet het blijven. Mijn complimenten voor de makers en zangers!!!!!
Gast#3 Apr 21, 2013, 15:10
na enkele keren luisteren is het een goed nummer, een echte meezinger.
Afzeiken is geen kunst!
Gast#4 Apr 21, 2013, 15:26
Respect voor John Ewbank ! typisch hollands dit gedoe over zo iets moois. John, laat ze barsten !
marry#5 Apr 21, 2013, 15:55
blijven het koningslied

This comment has been removed by the author of the petition.

Gast#7 Apr 21, 2013, 17:45

Ik moest het lied wel een paar keer beluisteren, maar nu vind ik het toch wel een mooi lied, behalve dat stukje van de "W van Willem". Overigens blijkt dat Ali B. dat zelf ook niet zo vindt passen in het lied. Het is echt te belachelijk voor woorden hoe onbeschoft en op de persoon mensen kunnen reageren. Ik hoop dat John Ewbank terug komt op zijn besluit. Alhoewel ik het mij goed kan voorstellen, dat het voor hem niet meer hoeft.

Gast#8 Apr 21, 2013, 20:08
Laten we in Nederland alsjeblieft stoppen met het gezeur en gezeik, het leven is tekort voor negatief gejengel.
Of je het lied mooi vind of niet is niet van belang, wat mooi is, is dat zoveel mensen zich ervoor hebben ingezet, samen iets te maken.
Gast#9 Apr 22, 2013, 08:46
ik vind het een mooi lied en nederlanders moeten niet zo zeuren.gewoon blijven .en John niks van aantrekken/
Gast#10 Apr 22, 2013, 09:28
Wat een onzinnigheid over een lied, zo respectloos en intolerant! Als je het niet leuk vindt, dan luister je niet, maar waarom iemand zó neersabelen! Doe het zelf dan ajb beter ipv de kritikaster uit te hangen!
NEE, wij zijn hier niet zo ruimdenkend, we are blatantly narrow minded!!! SNEU!
Gast#11 Apr 23, 2013, 11:13
85 -29 = heel wat minder