Nee tegen het koningslied
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Re:
glasbak?, komt ze met met een ander kleurtje terug, nog 'n crapper erbij, dat wil je toch echt niet?
Ik ben zelf zeventig, maar die bejaarde Frits Spits, neerlandicus nota bene, vond het wel een erg mooi lied. Zijn eigen belangrijkheid zal hij bedoelen.
Sander de Heer presteerde het, om het lied 3 maal achter elkaar te draaien. Grapjes over de gil kon hij ook niet waarderen. Ik ga radio 2 boycotten, wie doet er mee?
Re:
Ik luisterde, in zijn "top jaren", vaak naar hem, naar huis in de auto in de file. Leek mij een aardige en verstandige man. Maar deze 'non-valeur', valt voor mij ook door de mand. Wat een tegenvaller dit mens!
Re:
radio 2 boycot? Ik luister en kijk al jaren niet meer , alleen Sacha is nog aan te zien, zolang ze niet mee zingt
bij 'de wereld draait door' mag er op 30 april wel een uurtje bij
En wat te denken van een Oudergelofte tegenover haar of zijn pasgeboren kind!
Voor die doeleinden kan het een mooi romantisch liedje zijn.
Maar voor een kroningsdag....lijkt het een sprookje van de gebroeders Grimm.
Als Medeburger van Nederland zou ik mij zwaar gekleineerd en niet serieus genomen hebben gevoeld als dit lied aangeboden had geworden.
Gelukkig dat er naar alle tegenstanders geluisterd is, al klonk het argument van de maker wel slachtofferig!
V.V.J. Borgart - Leeuwarden
Respect: de kip en het ei.
Het gaat mij inderdaad veel te ver wat de componist, schrijvers, zangers en oprichters van deze petitie aan lelijks word toegewenst via de Social Media. maar laten we even bij het begin beginnen: hoeveel respect toon je voor Nederland, de Nederlandse taal en de koning als je zo'n stukje proza op een "geleende" melodie meent te moeten presenteren als koningslied?
Ik begrijp ook werkelijk niet dat sommige van de zangers die meedoen niet even nagedacht hebben voordat ze deze onzin gingen kwelen. Nu het er ook naar uitziet dat het Nationaal Committee de tekst niet tevoren heeft gezien (en er kennelijk ook niet om heeft gevraagd) en ook niet is gekend in het terugtrekken van het lied doet het mij allemaal wel een beetje als egotripperij van componist en zangers aan. Erg flauw om nu net te doen dat de tekst rammelt omdat iedereen eraan mee heeft kunnen schrijven hallo dat heet eindredactie!
Maar goed hoeveel geld is er al uitgegeven aan alle televisieschermen omdat wij allen tezamen moeten gaan zingen? Onbegrijpelijk dat dit zo amateuristisch is aangepakt.
Re:
hou het een beetje netjes allemaal in je reactie. Het gaat alleen maar om het doel (het lied weigeren); en dat was ook gelukt zonder al die haatdragende opmerkingen
| This discussion has been closed. |
Re: Frits Spits stopt er ook al mee
#6664: - Frits Spits stopt er ook al mee
dat nog niet, maar het gaat dan wel de goede kant op