Djeno verdient een thuis, niet de dood!
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Re:
Ik doe heel veel voor dieren en schik van JOU bericht!!! NEE GEEN SPUITJE AUB DAT IS MIJN MENING, NU DE HOND AAN DE AANDACHT WORDT GEBRACHT VINDT DE HOND WEL EEN BAASJE IK HOOP HET, DE MEDIA FACEBOOK KAN ZN LEVEN REDDEN!! HEEL MOOI. IK vindt jou bericht koud en kil sorry hoor!!! met spuit dit spuit dat!!! wordt er misselijk van. Het is nooit te laat om NU wel liefde te krijgen!!!! en ik weet dat het dier een thuis gaat krijgen!!! jou bericht slaat alles zo liefdeloos. AMEN ik ga verder niet in op jou bericht! DIT IS MN MENING god is liefde en dieren zijn liefde! niemand heeft het recht om een dier zn leven te ontnemen ik ga bidden voor de hond! voor een lief basje en thuis!
Elk wezen heeft recht op leven.
Meerdere mensen willen hem al adopteren dus waarom zo moeilijk doen.
Na 1 plaatsing kan toch niet beoordeeld worden of het beestje te vertrouwen is.
En dan zo'n omstreden test te moeten doen , BELACHELIJK !!!
Ik heb getekend omdat ik vind dat deze hond gewoon herplaats moet worden. Er zijn tenslotte genoeg mensen die hem willen. En al je als asiel besluit dit niet te doen dan ben je echt niet geloofwaardig meer als dierenliefhebber. Maar een moordenaar als je dit beest wilt laten inslapen!!!
Elk dier heeft een kans nodig. Ik vind het een laffe daad en zeer laag van het Dierentehuis Djeno in te willen laten slapen. Helemaal als ze hem een gedrachtstest willen laten ondergaan die zeer omstreden is. Wij hebben zelf in het verleden een zeer moeilijke hond gehad welke zeer zeker niet positief uit deze test zou komen. Voor ons was het de liefste hond, een hond met een gebruiksaanwijzing maar zeer goed te handelen. Diverse mensen willen Djeno adopteren, met de juiste eigenaar zal het vast goed komen.
Omdat djeno veel te mooi en jong is als hij een goede eigenaar krijgt zal het beestje wel zijn best doen te luisteren,en zelf ben ik grote dierenliefhebber er zijn andere mogelijkheden ook zoals gastgezinnen die er een goede plaats voor zoeken
| This discussion has been closed. |
Als er geen mensen zouden zijn die hem wilden adopteren, dan zijn er toch opvangcentra voor niet plaatsbare honden
Respect voor het leven